İnternetten Video İzlerken Tam Ekran Olmuyor Çözümü Resimli Anlatım

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
internetten tam ekran video izleyememe sorunu - video tam ekran olmuyor - internetten video tam ekran yapınca bozuluyor - video tam ekran yapma sorunu çözümü - videoları tam ekran yapınca ses var görüntü yok - internetten video tam ekran izleme sorunu ve çözümü

Video’ları tam ekran yapınca beyaz ekran problemi

Haziran 2010′da çıkan güncelleme ile flash player’larını güncelleyen kullanıcılar video izlerken tam ekranda beyaz ekran problemi çekmeye başladılar. Youtube benzeri sitelerde ya da herhangi bir video sitesinde flash video oynatırken sorun yok. Ancak kullanıcılar video’yu tam ekran izlemeye çalıştıklarında ekran beyaz oluyor. Problemin çözümünü bulduk be paylaşmak istedik. Umarım işinize yarar. Buyrun ;
Video’yu oynatırken video üzerinde sağ tıklayın ve Ayarlar’ı seçiniz ;

Karşınıza Çıkan Pencere de “Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir” yazan kutucukta ki işareti kaldırın ve kapat’ı tıklayınız.

Artık Tam ekran yaptığınızda beyaz ekran görmeyeceksiniz.

ALINTI

Son düzenleme:
K

Kayıtsız Üye

benim gibi bilgisayardan anlamayan ama yine de teknolojinin faydalarından yararlanan 90'larda kalmışbirine büyük iyilik ettiniz! şimdi rahatlıkla tim burton filmime dönebilirim!

K

Kayıtsız Üye

bu bende işaretli olmasına rağmen ekranı büyütemiyorumm... ses geliyo ama görüntü yok küçük ekranda izlenmiyo bunun dışında yapılabilecek bişey yok mu ??

K

Kayıtsız Üye

benim o kutucuk da işe yaramıyor tüm video paylaşım sitelerinde tam ekran yaptığımda kasılarak oynatılıyor video

Ü

ümit

oncelikle slm arkadaşlar benimde bir sorunum var yardimci olursaniz sevinirim inernette film veya vidyo izlerken ekrani büyütünce ses kesik kesik geliyo ve gorüntü öok az bişekilde gonuyu fazla dil ama çok az gonuyo gorunü yardimlariniz icin şimdiden teşekkürler ????????**

K

Kayıtsız Üye

sağ tıklayınca bende monitör işaretii qelmiyoo yardımcı olursanız sevinirim ..

K

Kayıtsız Üye

Telefondan nasil oluyor onu bulamiyorum ben s4 kullaniyorum ama tam ekran yapamiyorum filmleri

K

Kayıtsız Üye

arkadaşlar ben film izlemek için video yu açtığımda tam ekran seçeneği hiç görünmüyor.Sebebi ne olabilir bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

K

Kayıtsız Üye

iyide senin bu söylediğin her video da işe yaramıyor örnek vk kanalından video izlerken saga tıkladıgında başka şeyler çıkar yani yine tam ekran izleyemezsin ve artık film sitelerinin çoğu vk yani tam ekran sıkıntısı hala devam ediyor.

K

Kayıtsız Üye

benim sorunum tam tersi ekranı tam ekran olunca görüntüleri izleyebiliyorum küçük tünce sadece ses var görüntü yok ltfn banada yardımcı olabilirmisiniz