İnternet Explorer Şu Anda Eklentiler Devre Dışı Bırakılmış Olarak Çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar
İnternet Explorer Şu Anda Eklentiler Devre Dışı Bırakılmış Olarak Çalışıyor Sorunu ve Çözümü

Explorer'i Açın
Sırası İle;

• Araçlar
  • Eklentileri Yönet
  • Devre Dışı Yazan Eklentiye Tıklayın
  • Etkinleştir Yazan Kutucuğu İşaretleyin
Karşınıza Çıkacak Uyarı İkonu Olacak ;

Bu eklentiyi devre dışı bırakmayı seçtiniz. Bu değişikliğin etkili olabilmesi için İnternet Explorer'ı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Tamam'a Tıklayın
Ardından Eklenti Tablosundaki Tamama'da Tıklatın Sorun Hallolacaktır.

Resimlerle;

Adım 1

Adım 2

Adım 3

Adım 4

Adım 5 Son Aşama

Konu alıntıdır.

explorerdeki eklentileri devre dışı bırakmasak sekmelerde donma oluyor buda çok can sıkıcı explorer bence kendini daha çok geliştirmeli firefox şu an için exp ten daha kullanışlı

K

Kayıtsız Üye

Aynı sorunu ben de yaşıyordum aylardır. O kadar araştırdım Ve bir sürü öneriyi denedim ama olmamıştı.

Ve işte bu sorunu tamammen ortadan kaldıracak kesin çözümü herkesin de bu dertten kurtulabilmesi için paylaşıyorum:

Öncelikle masaüstündEki internet explorer simgesini silin.
Daha sonra "C:\Program Files\Internet Explorer" klasörünün içine girin ve "iexplore" yazan simgenin üzerine gelerek sağ tuş yaptıktan sonra "gönder" seçeneğinden "masaüstü (kısayol oluştur)"u seçin

Tüm pencerleri kapattıktan sonra masaüstünüzdeki internet explorer (iexplore) simgesini tıklayın ve artık hiç bir sorun kalmadığını göreceksiniz. (Daha sonra bu kısayola istediğiniz adı verbilirsiniz. <ismini internet explorer-nohome şeklinde yazarsanız pencerenin daha hızlı açıldığını da görebilirsiniz> )

Saygılarımla ...