Ingilizce XPyi Türkçe Yapmak Sadece 10 saniye !

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Ingilizce XPyi Türkçe Yapmak Sadece 10 saniye ! Evet arkadaşlar Hemen hemen çoğu kişinin korktuğu tek şey ingilizce işletim sistemi olanlar pc içerisinde elini kolunu bağlayan program ve dosyalardan dolayı format atıp Türkce yapamamaları. Ama artık bununda çözümü bulundu.
Aşağıdaki vermiş olduğum linkten programı indiriyorsunuz;

rar dosyasını açtıktan sonra, MUISETUP.EXE dosyasına çift tıklayıp kuruluma geçin.

programı çalıştırdıktan sonra Accept License Agrement' işaretleyip Continue tuşuna basın.

English seçili geliyor siz Türkçe'yi seçip Select language kısmından da Turkish'i seçin.Ok deyip kurulumu başlatıyoruz. Gerisini program kendi hallediyor kurulum birkaç saniyede bitiyor..

kurulumun herhangi bir anında hata olduğunu ve devam edip etmemenizi sorduğunda evet deyin, yani devam edin.
bu, firewall veya antivirüs programından kaynaklanabilir, önemli değil..bunları kurulum öncesi kapatırsanız daha iyi olur..

Son olarak, denetim masası/ regional and language options'a giderek, english olan dil tercihini türkçe yapın, ok deyin pc yi yeniden başlatın..
http://download.microsoft.com/downlo...x86MUI-TRK.exe

Hayırlı Olsun..

K

Kayıtsız Üye

teşekkürler çok yarayışlı oldu bunu arıyodum buldum tekrar teşekkürler