İhanetle İlgili Sözler

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
İhanet Sözleri kısa
İhanetle İlgili Sözler 2014

Eyy Sevgili! ihanetinin bedeLi Kalbimdeki Cehennem OLcak Bunu Unutma!

aldatanı aldatmak bir zevktir!!!!! ama seveni aldatmak ise gerileri şerefsislere aittir

giden gitmiştir gittigi gün bitmiştir ben gideni deil giden beni kaybetmiştir

hep boşluğa uykusuz gecelere dayanır ihanet çemberlerine

aldatanı aldatmak bir zevktir!!!!! ama seveni aldatmak ise gerileri (şerefsiz)lere aittir

seni severken ihanet etmedim sana ama baskasina ihanet ederken seni cok sevdim...

herşeyi Unuttumda ßir ßana Ettiğin ihaneti UnutmadIm aLÇak!

ihanet bu adı saklı aşıkLarın Sözlerinde, Yalnız Kalınca Anlarsın ihanetin Saatlerini!

kendi yolumda gidiyorum artık sevgiliden dosttan uzak yarınlarıma kosuyorum kendimle ihanetten aldatıLmaktan uzak yarınlarıma gidiyorum kendimle!

Seni Okadar Çok Sevdimki Damarlarımda Kandın Seni Okadar çok benimsedimki ihanetin Tabutumda bir dua Oldu sessizce.

Yagan Yağmurlarda ismini yazdım buğulu camlara göz bebeklerimde hayalini izledim sessizce ve aklımdan gitmedi ihanetinin bedeli sensiz gecelerimde lanetim sana!

bir gülüşün içime serilirdi baktığında dünyalar benim olurdu yanında 1 ihanetin bedeli bitirdi bendeki beni!

ömrümden yıllar geçsede aşkların en güzelini şu garip hayatımda hissetsemde senin ihanetin kalbime kazınmış bir kere sevemez bu yürek kimseyi bile bile..

Son düzenleyen: Moderatör:
G

Gururlu kız

Gidene DUR diyecek değilim zincirini kırıp giden iti bi daha kapıma bağlamam ZATEN