Hisarcık Beşevler İlköğretim Okulu Bilgileri Osmaneli Bilecik

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Hisarcık Beşevler İlköğretim Okulu Bilgileri Osmaneli Bilecik

HİSARCIK BEŞEVLER İLKÖĞRETİM OKULU TARİHÇESİ

Değişen dünya şartlarında bilgi toplumunun insanı yetiştiren; yeni yaklaşımlarla eğitim öğretime gerekli önemi veren, eğitim imkanlarını öğrencilere sunan, TKY yaklaşımıyla çalışarak öğrencileri hayata hazırlamak.
Bölgenin eğitim, kültür ve sanat merkezi olmak.

Osmaneli İlçesi’nin Hisarcık Köyü’nün Beşevler Mahallesi’nde yer alan okulumuz 1989 yılında Beşevler İlkokulu adı altında şimdilerde köy konağı olarak kullanılan binada eğitim öğretime başlamıştır. 1991 yılında şuan kullanılan ana binanın ilk 2 katı inşa edilmiştir ve 1991-1992 eğitim öğretim yılında kullanılmaya başlamıştır. 1993 yılında ana binanın 3. katı yapılmış ve eğitim öğretime açılmıştır.

1997-1998 eğitim öğretim yılında bünyesine tek sınıftan oluşan 6. sınıf ilave edilerek okulumuza aynı yıl okul müdürlüğü kadrosu da verilmiştir. 8 yıllık kesintisiz eğitime geçiş ve öğrenci sayısının artmasından kaynaklanan derslik ihtiyacı 1999 yılında 3 kattan oluşan ek bina yapılarak giderilmiştir.

Okulumuz ilk mezunlarını 1999-2000 eğitim öğretim yılında vermiştir. Okulumuzda bugüne kadar görev yapan müdürlerimiz sırasıyla;

Enver İNAM
Vehbi ŞAHAN
Mustafa ŞİMŞEK
Mahmut Kurt
Ahmet BURÇAK

Okulumuz müdürlüğünü 30 Haziran 2011 tarihinden itibaren Ali Devrim AYGÜL yürütmektedir.
Hisarcık Beşevler İlköğretim Okulu Bilecik Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hisarcık Beşevler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hisarcık Beşevler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hisarcık Beşevler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hisarcık Beşevler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: HİSARCIK BEŞEVLER İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: H.Beşevler llköğretim Okulu Osmaneli/Bilecik

Telefon Numarası: 2284646001

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: besevlerio@gmail.com

Web Adresi: BİLECİK - OSMANELİ - Hisarcık Beşevler İlköğretim Okulu <

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör: