Hasret Mesajları, Hasret Sözleri

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
En Güzel Hasret Mesajları
hasret sözleri

Hasretim rengine siyahimi desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya olurdum görsem ömrümden uzansa sensiz geceler

Ne olurdu saadetlerin en büyüğü İşte ellerimde al, diyebilseydim Anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi Bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.

Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

Sesine Mevsimlerin Eğildiği, Gözlerine Baharın Ağladığı, Ağlar Gibi Gülmeni, Dokunuşlar Gülecek Gibi Duran Yüzünü özledim

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma.

Hasretin öldürdü beni ! Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, Bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası, Gelip konar dudaklarıma sessiz Söylemişmiydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz

Havanın serinliği tenini ürpertmesin,bedenim yanında olmasa bile,ruhum hep senin yanında

Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun,döneceğim bir gün Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen hergün

Merhaba hüzün adasıben duygu gemisigecenin karanlığında yanaştım limanınayüküm mutlulukkulak ver bak ne diyor gemide ki ses:özledim senibiriciğim

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak dokunmak istedikçe uzaklaşmak düşündükçe unutmak neden bu kadar zor seni sevdiğim halde söyleyememek hep birşeyler gizlemek sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek

Sen hasretimsin,kaderimsin,yasayamadığım günlerim sevgisine doyamadığım aksam gözlü yarimsin seni çok seviyorum askerim!!!

Seni her özlediğimde kalbime bir ıyldız çiziyorum,artık benimde bir gökyüzüm var

Seninle dolu rüyalardan uyandım gecenin ilk tatlı uykusundan rüzgarların alçaktan estiği, ıyldızların parladığı saatlerde

Sensiz gece sensiz gündüz olmuyor sensiz zaman geçmek bilmiyor sen olki yanımda dünyamı karartma aşkım ben sana vurulmuşsum bu diyarda anlamıyorsan beni elveda

Sesine mevsimlerin eğildiği,gözlerine baharın ağladığı,ağlar gibi gülmeni,dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü özledim