Güzel sözler aşk sözleri, Güzel aşk sözleri

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
En güzel aşk sözleri
aşk üzerine güzel sözler

Vurgun yemiş sevdalara inat
Gel vurgun olduğum

Hayat denilen gizemli bir yol,
Bu yolda yanımda tek sen ol,

Merhaba mutluluk adası. Ben hüzün gemisi, güneşin ışıklarıyla demir attım kıyılarına.
Uyan, aç gözlerini, bak ne diyor gemideki ses: "ÖZLEDİM SENİ"

Sesin Değdiğinde Yüreğime Yüreğim Titriyorsa Avuçlarında ve Her Kapayışta Gözlerimi Üşüyen Bakışlarım Isınıyorsa Bakışlarında Tek Çarem Fısıldamaksa Eğer Avazım Çıktığı Kadar Fısıldayacağım...Seni seviyorum.

Akşamın son bulan ufuklarında güneş damla damla erirken hayatta kalan tüm duygularımla sana sesleniyorum: Seni seviyorum.

Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme , ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine baktığım herşey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Hiç bir acı hiç bir hasret seninki kadar ölümcül olamıyor..

Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı,

Daglarin tepesine çikip "SENI SEVIYORUUM" Diye bagirmana hiç gerek yok, herhangi bir gecede herhangi bir yildiza bakarak usulca "SENI SEVIYORUM" Demen yeterli tipki benim yaptigim gibi "SENI SEVIYORUM

Aglamak uzak gülmek hep seninle olsun ama bir gün illede aglaman gerekirse oda mutluluk için olsun

Ben seni unutmak için sevseydim adini kalbime degil, günes çiktigi zaman kaybolacak olan bugulu cama yazardim

Al vur hançeri kana bulansin fazla vurma derine çünkü orda sen varsin

Seni sevmek yanlislik ise asla dogru olmak istemiyorum

Aramizdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun korkmuyorum sonsuzluga giden yollara yüregimi yazdim ve sen hangi yolldan gecersen gec seni sevdigimi okuyacaksin.