Güzel Aşk Sözleri Kısa ve Öz

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Kısa ve Öz Güzel Aşk sözleri Güzel Aşk anlamlı Mesajları kısa

Anlarsan Birgün dudakların eğer kurursa okyanusu getiririm sana, Bir gün gelip de ayrılacak olursak Aradaki mesafe ,yollar ve mekanlar Ne kadar uzak olursa olsun Sen yine de kalbini bir yokla Elimi gene orada hissedeceksin.

- Giderken nolur sesini de götür kulaklarımdan, çünkü Sensizken de duyabilirim ben aşkı sevgilim.

- Sevgimi biriktirip gökyüzüne yerleştirdim, beni kimsecikler farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, hatta Sen bile..

-Bazısına göre ateştim cayır cayır yanan, bazısına göre bir yıldız gibi hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi beni hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak istedim hep bana muhtaç olasın diye.

-Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim…

-Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile…

-Şu anda ağlıyorum ama sevinçten.. Niye mi??? sana sahip oldum için,sevgilim birtanem,minik kelebegim,aşkım,dağ çilegim….

-Soguk havalarda hiç üşümedim biliyo musun? Hep senin sıcaklıgın ısıttı beni… sevginin sıcaklığıydı beni ısıtan.kalbime yazılmışsın biricik aşkım.

-Sana öyle muhtacım ki, telefondaki sesine, erkeğim diyen diline, seni seviyorum diyen kalbine.. Sana öyle muhtacım ki o ufacık ellerine bana öyle bakan, dokunmaya kıyamadığım tenine…

Sen yine de fazla umutlanma aşkım Çünkü yarınlar en fazla yarınları getirecek bize.