Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu Bilgileri Yenice Çanakkale

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu Hakkında - Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu Tanıtımı - Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu Resimleri

Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu Çanakkale Yenice İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: GÜNDOĞDU NEVZAT DUMAN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Gündoğdu Köyü Yenice

Telefon Numarası: 2864929660
Faks Numarası: 2864929661

OKULUMUZUN TARİHÇESİ

Köyümüzde ilk defa 1953 yılında geçici bir binada okul açılmıştır. 1954 yılında iki derslikli planlı bir okul binası yapılarak eğitim ve öğretime burada uzun yıllar devam edilmiştir.Daha sonra ki yıllarda derslik sayısı arttırılaral dörde çıkarılmıştır. 1983 yılında tadilat gören okulumuz dört dersliği , müdür odası ve araç gereç odasıyla 1998 yılına kadar hizmet verilmiştir. Sekiz yıllık kesintisiz eğitimin yurt genelinde yayılamasıyla yeni okula ihtiyaç duyulmuştu.

Bu ihtiyacın karşılanmasına inanan Gündoğdu'lu iş adamlarımızdan Nevzat DUMAN 1997 yılında okulu yaptırabileceğini söyledi. Yine Gündoğdu 'lu iş adamlarımızdan Tacettin GÜNEŞ te okulun yerini bağışlayabileceğini açıkladı ve okulun yerini hiçbir karşılık beklemeden bağışladı.

Çalışmalara hemen başlandı 1997 Ekim ayında Çanakkale valiliğinde düzenlenen protokolle işe başlandı. Eğitime inanmanın inancıyla bir yıl gibi kısa bir sürede dokuz dersliği , laboratuarı, kütüphanesi , çok amaçlı salonu ve diğer hizmet birimleriyle inşaat tamamlanmış oldu. 1998 yılının şubat ayından itibaren yeni okulumuzda eğitim ve öğretime devam etmekteyiz.

Okulumuz Taşıma Merkezi durumunda olup altı köyümüze hizmet vermektedir.Okulumuzun bu günkü durumuna gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz