Günaydın Mesajları Sevgililere Özel

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Günaydın Mesajları Sevgiliye Özel
En Güzel Günaydın mesajları sevgiliye

Yaşamın bir anlamı olmalı, Söylenen sözlerden bambaşka günümüz aydın olsun

Uyan, bak işte bir nefes kadar yakınındayım ellerinden tutuyorum, sana sarılıyorum sevgilim, günün aydın olsun.

Bu sabah da varlığının bana verdiği bir huzurla uyandım...Bir tanem sonsuza kadar hep benimle ol çünkü sadece seninle var olur bu canım... Günaydın hayatımın anlamı, canımın ta içisin sen... Vakit durur sana olan aşkım durmaz... Seni çok çok seviyorum gülüm günaydın...

Günaydın biricik aşkım, seni çok seviyorum... Öyle tatlı uyuyorsun ki, inan uyandırmaya kıyamıyorum...

Bu sabah senin için güneşle uyandım... Yanında değilim ama sevgimi yolladım... Haydi kalk artık aç o güzel gözlerini, bak sana kocaman günaydınlar yolladım. Günaydın sevgilim, her şeyim...

Bu sabah mavi bulutlarla avucuna sevgiyi, gönlüne aşkı usulca bırakıyorum... Güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin... Günaydın bitanem...

Bu gözler güneşin doğuşuyla ilk seni görmek ister, bir tanem uyan artık... Günaydın...

Bitanem sen bana ne yaptın da aklımı senden alamıyorum... Beni güzelliğinle büyüledin... Büyülü aşkıma kocaman günaydın...

Bir öpücük gönderiyorum sevgilim hadi kalk, uyan, bir nefes kadar yanındayım ellerini tutuyorum, sana sarılıyorum sevgilim, günaydın...

Bir umutla başlar her güzel gün... Gün güzel olunca umut da özel olur... Her yeni gün sana umut getirsin... Umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın aydın olsun, kocaman öpüldün... Günaydın her şeyim...

Bir sabah seninle güne uyanacağımı hiç sanmazdım... Artık benim yanımdasın ve güne seninle başlayıp kahvaltımı ellerinden yemek o kadar güzel ki... Seni çok seviyorum aşkım günaydınn...

Bir rüyanın gerçeğe dönüşen en tatlı halisin aşkım... Günaydın...