Gemlik 11 Eylül İlköğretim Okulu Bilgileri Bursa

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Gemlik 11 Eylül İlköğretim Okulu Bursa Hakkında - Gemlik 11 Eylül İlköğretim Okulu Bursa Tanıtımı - Gemlik 11 Eylül İlköğretim Okulu Bursa Resimleri - Gemlik 11 Eylül İlköğretim Okulu Bursa İletişim Bilgileri - Gemlik 11 Eylül İlköğretim Okulu Bursa Tarihçesi

Şirin İlçemizin 4. İlkokulu olarak 1968-1969 yılında Okul Müdürü Nurhan Akay tarafından hizmete açılmış olan ve aralıksız günümüze kadar hizmetini sürdüren okulumuz adını İlçemizin kurtuluş gününden almıştır.11 Eylül İlkokulu adıyla 29 yıl lköğretimin 1. kademesine hizmet eden okulumuz 1997-1998 Öğretim yılında zorunlu temel eğitimin 8 yıla çıkmasıyla 6 şubelik altıncı sınıf kaydıyla 8 yıllık İlköğretim Okulu statüsü kazanmıştır.
1997-1998 Öğretim yılında adı 11 EYLÜL İLKÖĞRETİM OKULU olarak değişen okulumuz başarılı ve çalışkan kadrosuyla gelecek nesilleri aydınlık yarınlara taşımaya devam edecektir.
VİZYON
Okulumuzun vizyonu ; Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

MİSYON
Okulumuzun misyonu ; Öğrencilerin ilgi ve yeteneklerinin farkına varmalarını ve bunları geliştirmek için gerekli çalımaları yapmalarını sağlayacak ortam hazırlamak, Atatürkçü düşünceye bağlı, katılımcı uyumlu, kendine güvenen, üretken, saygılı ve mutlu bireyler yetiştirmektir.

BAŞARILARIMIZ
Öğrencimiz Judoda Türkiye 1.si oldu...
Öğrencilerimiz Matematik olimpiyatlarında 2 altın 1 bronz madalya kazandılar...
Judo' da İL birincilikleri bizim...
Futbolda Gemlik 2. siyiz...
Satrançtaki başarılarımız..
İletişim
Telefon
0 224 5130026

Faks
0 224 5131463

Adres

Eşref Dinçer Mah.
Güneş Sok. No:19
16600 GEMLİK-BURSA