Gaziantepte Bulunan Çocuk Esirgeme Yuvalarının Telefonları

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
çocuk esirgeme yuvası - sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumları - Gaziantepdeki çocuk yuvaları

GAZİANTEP Gaziantep Çocuk Yuvası (0-6) Şeref Sefer Paşa Mah. Depo Sk. No: 29 Gaziantep
0342.2311851

GAZİANTEP Şahinbey Çocuk Yuvası (7-12) Öğretmen Kümeevleri Gaziantep
0342.3600012

K

Kayıtsız Üye

Yuvaya annesi tarafindan verilen bir cocuk,velayeti babada,bu cocugun yuvada okul durumu nasil olur

Ş

şimşek aysenur

eleman ihtiyacıniz var mi . Ben sosyal hizmetler okuyorum bu sene sn eğer eleman ihtiyacımız varsa bana ulaşabilirsiniz

Merhaba lütfen bana yardimci olur musunuz bir kizim var 10 yasinda 2008 yilinda ilk eşimden ayrildim velayet bende simdi ikinci evliligimi yaptim ve kizmi istemiyor bende annemin yanina gönderdim anneminde maddi geliri yok dul maasindan başka 4 yildir evliyim ve kizim oradan buraya gidiyor ve beni istiyor babasiyla gorusmuyor ve bi maddi desteği yok.esirgeme yurduna vermiyi istemiyorum lütfen yardim edin ne olur

Bana bi cikar yol gösterin ne olur ne yapayim çocuğumu istemiyor bu evliligimden de bir kizim var.anneminde durumu yok cocugumun psikolojisi bozuldu

S

serpil

Seher hanim Gaziantep'te mi yaşıyorsunuz? Size nasıl ulaşabilirim. Kızınız için elimden geleni yapmaya hazırım.

M

Meltem

Ya bana ne olur yardım edin kardesım le bır tartışma yaşandı kardesım cocuk polisine gitmıs baskı goruyorum demıstın 13 yasında. Ama bu tamamen yalan ve cocuk polisi yetiştirme yurduna koydu bıze göstermiyorlar bıze sormadılar bu doğrumu dıe. Durak aldılar ulaşamıyoruz konuşamıyoruz bıze göstermiyorlar ne olur yardım edin

T

Tulay

Mrb iyi gunler yetimhane goreclileriyle nasl gruseblirimm bn ve arkadaslsrim ziyaret etmek istyoruz onlara bir gun boyunca ilglnmek ve hediyler gtrmek istyoruz bu knuda bana yardim edeck biri ile gorusmem lazm lutfen rica ediyorumm

S

sema Taşçı

Bende çok istiyorum ne zamandır böyle bir niyetim var sizin bizim gibi insanların onları unutmaması gerek onları anneleri babaları unuttu biz unutmayalım...

E

esra kiran

ben 2 yillik evliyim cocugum olmasini cok ustiyorum ama olmuyor bende o kuzularla 1 gun gecirip ilgilenmek istiyorum nasil ulasabilirim

Y

Yardimsever

Merhaba Esra Hanim
Ben Gaziatep emek mahallesinde oturuyorum. Aytekin camisinin yanindaki sokaktan girdiginizde suriyeli cocuklarin yetimhanesi var. Yas araliklarida 1 ila 12 yas arasi bu cocuklari hem sevebilir, hemde onlara yardim edebilirsiniz. Onlarin cunku herseye ihtiyaclari var. Gidip gorurseniz eger bana hak vereceksinizdir. Muhtarimizda bu konuyla igilenmektedir. Ondan da yardim alabilirsiniz.

P

PERYUK

MERHABALAR KOLAY GELSİN, 45 YAŞINDA BAYANIM. ÇOCUĞUM YOK. EVİM VAR. VE 3 YIL SONRA EMEKLİYİM. KÜÇÜK BİR ÇOCUK ALIP BAKMAK İSTİYORUM. BEN SİZE DÖNÜŞ YAPARIM. (GAZİANTEP-ŞAHİNBEY)

S

songul

is ariyorum cocuklarin bakimini cok seviyorum yeni doganda calisiyorum yuvada calismak istiyorum lutfen cevap verin

B

Birsen

Çocuk gelişimi mezunuyum Gaziantep cocuk yuvasında çalışmak istiyorum yönlendirebilirmisiniz

D

Didem

Acaba çocukları ziyaret etmek ve yardım etmek için ne yapmalıyız bilen Varsa cevap verebilir mi ?

C

Ciydem

Iyi aksamlar nolur bana bi yardimci olun ben çok zor durumdayım bundan 1 sene önce ben eşime boşanma davası açtım 1 yıl sürdü ve eşim beni boşanamadı benin eşim madde bağımlısı 3 tane çocuğum var evim kira çocuğumun biri birinci sınıfa gidiyor eşim 1 yıl önce bir suriyeli bir bayanla yaşıyor çocuklarına evine bakmiyor ve ben tekrar boşanma davası actim vede davam hala sürüyor benim cocuklarima bakanda yok benden başka nolursunuz biz çok perisaniz nolur bana bir akıl verin artık ben bu yükü kaldıramıyorum kendimi öldürmeyi bile artik düşünüyorum cocuklarim olmasa nolr bana bi akıl verin

N

nazlıc

ben gaziantepte oturuyorum ve okumak istiyorum ailem beni okuldan almak istiyor şuan 8. sınıftayım ve derslerim gayet iyi