Galatasaray taraftarları için msn nickleri - G.S Nickleri

Sponsorlu Bağlantılar
- Baş Koymuşuz Cimbombom’un Yoluna, Sarı Kirmizı Rengine Olurum Cimbombom. Avrupa’da Destan Yazdı Aslanlar, Fatih’in Aslanlarıyla Kukresin Cimbombom!
- Fenerbahçeli Misin? Allah Baska Dert Vermesin(!)
- Herkes Fenerli Doğacak Ama Birgun Herkes Cimbomlu Ölecek…
- Bir Gun Herkes Fenerli Olacak , Geri Kalan 364 Gun Ise Galatasarayli…
- Belki Bir Gun Baskalari Da Super Kupa’yi Kazanir.. Ne Dersiniz Hos Olmaz Mi?
- Cimbomlu Arkadaslar.. Fenerliler Bize Mutesekkir.. Biz Olmasak Avrupa Takimlarini Seyredemeyecekler…
- 1905 Te Dogdu Askimiz, Sari Kirmizi Akar Kanimiz, Cimbombom Feda Olsun Sana Canimiz Olene Kadar Hep Senin Yanindayiz
- Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahçe. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis.
- Avrupa Fatihisin Galatasaray.. Türkiyenin Gururusun Galatasaray.. Gokte Yildizsin Gonullerde Ay, Bu Senede Sampiyonsun Galatasaray..
- Cimbombom Diyerek Sana Yüz Koyduk, Sarinin Yanina Kirmizi Koyduk, yillardan Beridir Hep Senin Olduk, Cimbombom Sen Bizim Herseyimizsin
- Gercekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray.
- Aslan Terbiye Eden Fenerbahceli Taraftarin Ne Hale Geldigini Birak Turkiyeyi Dunya Gordu. Sen Ki Kucuk Bir Kanaryasin Aslanla Ugrasmak Senin Neyine..
- Istersen Eglenelim Davullarla Zurnalarla. Istersen Giriselim Zincirlerle Sopalarla… Laylay Laylay Laylay..
- Yerlerde Surunduk, Cok Gece Uyumadik, Stadin Onunde Betonda Yattik, Stadlarda Ismim, Kalelerde Resmim, Vazgectim Hayattan Cimbom’um Icin…
- Bir Sevda Ki Tarif Edilemez, Kalplere Yazmisiz, Inan Hic Silinmez, Dunya Hep Donuyor, Omrumuz Bitiyor, Cimbom Sevgisi Bizde Hic Bitmiyor!

- Nasil Ki Bu Milletin Tacidir Yildizla Ay, yuksel Taa Arsa Kadar Sanli Galatasaray…
- Sapsariyla Kirmizi Kalbimizin Yildizi, Şampiyon Ol Cimbombom Al Bizim Canimizi…
- Fenerli Olmak Ayip Degil, Yeterki Caktirma..
- Adana Ceyhan Herkes Cimbomlu Hade Sende Uyan ..
- Kalplerde Yildiz,gonullerde Ay, Sampiyonsun Galatasaray
- Cim Bom Bom’um Benim Biricik Sevgilim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim, Seninle Aglarim Seninle Gulerim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim.
- Fener yaz 7070 e yolla şampiyonluk hayallerin cebine gelsin : )
- Fenerbahçe en son Türkiye kupasını aldığında Rüştü ilkokula gidiyormuş :))
- Fenerbahçeli olup dünyanın derdini çekeceğine Galatasaraylı ol dünya senin derdini çeksin.

Galatasaray Mesajları