Frmartuklu Üyeleri Röportaj Bölümü ~~

Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel bölüm bence herkezin katılması gerek tanımak için ....ben teşekkür ederim uğur benide aranıza kazandırdığınız için.......

Gerçek adınızı öğrenebilir miyiz (söylemeyebilirsiniz) ve tabi neden bu nicki seçtiniz ?

CEVAP = Adım Çağla adımda bulunan bazı karakterlerden dolayı ingilizcesi cagla oluyor okul numaram 257 olduğu için böyle bir nick seçtim.

Doğum tarihiniz, Nerelisiniz ? Medeni durumunuz? Bekarsanız sevgiliniz var mı ? Evliyseniz çocuğunuz var mı? Kaç tane? Cinsiyetleri ne? Yaşları kaç ?

CEVAP=29 Aralık 2000 doğumluyum evet biraz küçüğüm:)Doğum yerim İstanbul aslen Trabzon mu desem Eskişehir mi karar veremedim:DTabiikide Medeni durumum bekar ve sevgilim yok:D

Öğrenci misiniz ? Ya da çalışıyor musunuz ? Mesleğiniz hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz?

CEVAP=Öğrenciyim.Elbetteki bunun tek amacı okuyup iyi biryere gelmektir buda benim amacım:D

frmartuklu ile nasıl tanıştınız? Nasıl üye oldunuz?

CEVAP=Ödevlerim için yanıt arıyordum ve birkaç defa bu siteden yararlandım ve üye oldum.Gayet memnunum.

Hangi takımlısınız ?

CEVAP=Kısmen Trabzonspor diyebilirim.Ama sırf Tolga Zengin o takımda olduğu için:D

Zamanınızı nasıl geçirirsiniz, hobileriniz nelerdir?

CEVAP=Genelde günüm okulda geçiyor,okuldan arda kalan saatlerde ise derslerime çalışıyorum.

Gelecek için planlarınız var mı? Her şeyi akışına mı bırakırsınız? Varsa ne gibi planlarınız var ?

CEVAP=Planım okuyup sınıf öğretmeni olmak:D

Yaşadığınız şehri anlatır mısınız bize?

CEVAP=İstanbul sanayi bölgesinde yer alan bir şehir işte herkes bilir:DMerak edenler için söylüyorum tarihi eserleriyle büyüler insanı doğal güzelliği yok ise bir işe yaramaz:D

frmartuklu'dan beklentileriniz nedir ? Burada sizi mutlu edecek ve üzecek şeyler neler ?

CEVAP=Hayır beklentim yok:D

En beğendiğiniz ve en çalışkan dediğiniz frmartuklu uyesi kim?

CEVAP=Selen ve Eylül.Ama Eylül'ü çok seviyorum:DNedense ona bir yakınlık hissediyorum:D

Evlilik hakkında neler düşünüyorsunuz ?

CEVAP=Daha çok zamanım var:D

Sevdiğiniz müzik türü, sevdiğiniz sanatçı kim ve sevdiğiniz şarkılar hangileri ?

CEVAP=Pop müzik severim.Murat Boz ve Tarkan'ı seviyorum sevdiğim şarkılar;
Tarkan-Kayıp
Rafet El Roman-Direniyorum
Mustafa Ceceli-Sensiz Olmaz Ki
Karşı cinste önem verdiğiniz şeyler neler, ilişkilerinizde ne ararsınız, ne beklersiniz, bir ilişkiyi sürdürmek için gerekli olan şeyler sizce nelerdir ?

CEVAP=Sevgi,Değer,Önem ve saygı.

Sizce aşk nedir ? İlk görüşte aşka inanır mısınız ?

CEVAP=Yoo aslında bunu hiç düşünmedim:D

Mutfağa girer misiniz ? Yemek Yapmayı sever misiniz ? Sevdiğiniz yemek ne?

CEVAP=Denemelerim boşa çıktı pek beceremem ama severim:DSevdiğim yemekler;
MantıveSemiz'i severim düşünsem daha çok aklıma gelir:D

Sizi en çok kızdıran şey nedir ? Sinirli misiniz ?

CEVAP=Gereği geldiği zaman çok sinirliyimdir.Beni ençok kızdıran şey ise,dikkate alınmamak ve arkadaşlarım tarafından sağ görülüp sol vurulmak.

Başınızdan geçen komik olay veya rezil oldum eyvah dediğiniz bir olay varsa anlatır misiniz ?

CEVAP=Hatırlamıyorum:D

Forumumuzda en sevdiğiniz bölüm ve ilginizi en çok çeken bölüm neresi ? Neden?

CEVAP=Soru-Cevap Bölümü ve Bu bölüm. Bu bölüm eğlenceli geliyor.Soru cevap bölümü ise işime yarıyor:D

Forumumuz için yapılmasını istediğin yada eksik gördüğün bir bölüm var mı ?

CEVAP=Şu an için yok:D

frmartuklu'yu seviyorum çünkü ?

CEVAP=Ödevlerimi yaparken zorlanmıyorum:D

Son olarak sen kendine soru sorsan ne sorardın ?

CEVAP=

SON SÖZ ’ün yada söylemek istediğin bir şey var mı ?

CEVAP=Sanat ile uğraşırmısınız?Uğraşıyorsanız hangi sanat dalıyla uğraaşıyorsunuz?
ve bu soruya cevabım;
Evet uğraşıyorum uğraştığım dal tiyatro diye yanıt verirdim:D

Sizi seviyorum!

K

Kaygusuz

Çok uzundu tek tek yazmak istemedim :)

20 yaşındayım, Adanalıyım. PDR öğrencisiyim. Hobilerim: Spor, kitaplar ve çizgi film oyunları .D