Fenerbahçeyle ilgili sözler

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
En güzel fenerbahçeyle sözleri,
fenerbahçeyle sözleri,

Ben herkesin içinde tekim. Tek olduğum sürece zafer benim. Çünkü ben Fenerbahçeliyim.

Sensiz hayat bir işkence, dilimdesin. Gündüz gece satır satır, hece hece şampiyonsun Fenerbahçe

Hayatta Fenerbahçe’den başka hiçbir şeyi olmayan ben, hayatta Fenerbahçe’den başka herşeyi olana acırım.

Ne sinema, ne tiyatro, ne de İstanbul’da bir gece. En büyük eğlence Fenerbahçe.

Her insan fenerli doğar ama sonra yoldan çıkar

Fenerbahce forması tutkulu bir aşık gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz.

Senin neyine vuruldum biliyor musun, o sahaya çıkarken, taraftarı selamlarken, herkesin sana hayranlıkla bakmasına. Kısacası senin asaletine vuruldum Fenerbahçe

Yağmurlarda çamurda İstanbul’da deplasmanda senin için çektik cefa hakkımız bu mu kanarya

Bana kartalı veya cimbomu tut cennete gireceksin? Deseler, ben bir Fenerbahçeli olarak cehenneme girmeye razıyım derim.

Bu sene son olmalı, arkası olmamalı söyletme artık fener acı hasret şarksını.

Bir Fenerbahçeli dünyaya bedeldir, o da atamızdır!

Ben herkesin içinde tekim çünkü ben Fenerbahçeliyim.

Atam izindeyiz biz de Fenerbahçeliyiz

Cimbom sana Kadıköy extra large.

Avrupa avrupa duy sesimizi işte bu Fener’in ayak sesleri.

1907 de doğdu aşkımız, sarı-lacivert renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim sanımız, hiç bitmedi bitmeyecek bizim aşkımız

Kalpleri fetheden renkler, yaşa Fenerbahçe. Türk’ün kalbi senle atar, yaşa Fenerbahçe. Mazinde bir tarih yatar,yaşa Fenerbahçe. Ne mutlu seni sevene, yaşa Fenerbahçe

Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, en büyük dileğimiz seni şampiyon görmek

6 Kasım bir utançtır ama utanacak yüzü olmayanın stadda ne işi var. Gelmeyin kardeşim şükrü saraçoğluna.

Biz fb li doğduk fb kalacağız ölene kadar Fenerbahçeliyiz fe-ner-bah-çe

Sarıyla lacivert kalbimizin yıldızı, şampiyon ol Fenerbahçe al bizim canımızı

Bir gün herkes Fenerbahçeli olmasın bırakında o şeref gerçek Fenerbahçelilere kalsın

Fenerbahçeli olmak yürek ister bu yüreği taşımak ağır bir yüktür ben ise bu yük altında ezilmeye razı bir Fenerbahçeliyim

Gülersem sevincim, ağlarsam gözyaşım, ölürsem toprağım ol Fenerbahçem.

1907 de doğdu aşkımız, sarı-lacivert renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim şanımız, hiç bitmedi bitmeyecek bizim aşkımız!!

Haydi bastır şanlı Fener senin sevgin ömre bedel ne kupalar ne ödüller ne de Cimbomlu geceler bu dünyada tek isteğim var mutlu ol yeter.

Maç yaparken sahada sarı kanaryalar, rakip takıma krampon toplatırlar! Sıkı dur karşı defans! Fener geliyor, şut ve goool ağları deliyor!

Fenerbahçe forması tutkulu bir aşık gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz.

Büyüklük geçmişte gizlidir, büyük takım mazisinden bellidir.

Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahce! Turk'un Kalbi Senle Atar,yasa Feenrbahce!

Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahce! Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!

Buyukluk Gecmiste Gizlidir Buyuk Takim Mazisinden Bellidir

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem

Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya