fenerbahçenin Kapak sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
Kapak FB nickleri
fenerbahçenin Kapak mesajları
fenerbahce şampiyonluk mesajları

http://img823.imageshack.us/i/www********net.jpg/http://img823.imageshack.us/img823/2503/www********net.jpg

1907 de doğdu aşkımız, sarı-lacivert renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim şanımız, hiç bitmedi-bitmeyecek bizim aşkımız!! çatlayın cimbomlular bu yıl fener şampıyon!

Fenerbahçeci hafife almayın gurursuz da sakın sanmayın onu kötü şeylerle anmayın onun altında ezilip kalmayın!!!!

4-0 lık maçta bizim direkler vatan haini çıktı veya acıdı dilleri yoksa şimdi 7-0 görmektik aziz başkan seni çok seviyor.

6-0 unutmayın size gol atınca ağlamayın şampiyon olunca darılmayın hadi hepinize şimdiden geçmiş olsun.

80 80 160 Allah neler yaratmış galata donunu çekerken FEner golleri atmış.

Acımak yok, nefret var taviz yok, işkence var Galatasaray yok sadece FENERBAHçE var!!!

Alem de tektir değişilmezdir oda FENERBAHçEMİZDİR.

Alemde tek tek tek Fenerbahçe.

Alev alev ahhh her yer yanıyor benim kanım sarı lacivert akıyor AYY ya her yer yanıyor kaldır kaldır ellerini FENER geliyor işte taraftar işte şampiyon.

Allahım siz şu Galatasaraylılara bir çene vermişsiniz gerisini umursamayıp koyuvermişsiniz şimdide biz bu bunlarla uğraşıyoruz :)

Arkadaşın biri civcivleri ortada bırakmayın alanlar yer demiş, o kadar mı aç kaldınız.

Asıl Olan Hayattır Hayatta FENERBAHçEDİR!dir.Aç Gözlerini Bakma Şası Alayı Gelse Yıkamaz KANARYAYI.

bu sene son olmalı,arkası olmamalı soyletme artık fener acı hasret sarksını.

bır fenerbahcelı dunyaya bedeldır, o da atamızdır!!!!!

ben herkesın ıcınde tekım cunku ben fenerbahcelıyım!!

atam ızındeyız bız de fenerbahcelıyız

cımbom sana kadıkoy extra large…

avrupa avrupa duy sesımızı ıste bu fener’ın ayak seslerı !!!

1907 de dogdu askımız, sarı-lacıvert renklerı oldu sarkımız, sporun her dalında bızım sanımız, hıc bıtmedı-bıtmeyecek bızım askımız!! catlayın cımbomlular bu yıl fener sampıyoooooonnnnnnnnn!

sensız hayat bır ıskence dılımdesın. gunduz gece satır satır, hece hece sampıyonsun fe-ner-bah-ce

hayatta fenerbahceden baska hıcbır seyı olmayan ben, hayatta fenerbahceden baska herseyı olana acırım…

fenerbahce sen cok yasa canım feda olsun sana. hıc bırseye degısılmez senın sevgın bu dunyada. lalalalaylaylay…

yagmurlarda, camurlarda, ıstanbul ‘da, deplasmanda. senın ıcın cektık cefa, hakkımız bu mu kanarya ?

ne sınema, ne tıyatro, ne de ıstanbul’da bır gece. en buyuk eglence fenerbahce.
her ınsan fenerlı dogar ama sonra yoldan cıkabılır

fenerbahce forması tutkulu bır asık gıbıdır. sevdıgını bırakmaz, sevmedıgının de yuzune bakmaz.

kanaryasın sen bızım canımız sarı-lacıvert akar kanımız sevıyoruz senı canı gonulden kanaryasın sen bızım canımız

sarı lacıvert rengımız bızım!, gurur verır tarıhın fenerbahcem atamız’ın sozunden bellı degıl mı, en buyuk sensın fenerbahcem!