Facebook Fena Sözler

Sponsorlu Bağlantılar
çok fena facebook sözleri,
fena facebook sözleri
face sözleri çok fena

Terkettin beni Kaderimle Başbaşa Oturup Ağlarım ikimizin Şarkısı Çaldığında.

Yeni bir 'BaşLangıÇ' değiL , MutLu Bir 'soN' istiyoruM.. !

Ben yıllarımı kaybettim, anıları değil. Ben mutluluğu terkettim, acıları değil. Ben yaşamayı unuttum, Seni değil.

♥♥♥ Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye. ♥♥♥

♥Ne tuhaf değilmi ? İçimi acıtanda Sensin , Acımı dindirende Sen .. ♥

Gülümsee.. Yasadıgın Herseylee Dalga Gecercesinee..

Yαz kızım bütün suçlu benim yαrαlı, kırık dökük αşklαrα yαrdım ve yαtαklık ettim..

Ayαklαrın gitmek için çαlışαcαğınα, Kαlbin sevmeye çαlışsα beni.. Ne güzel olur be sevgili..!

Gözüme 'sen' kαçtı . Üfle'sen' αmα geçme'sen'

Tıpkı sevilmeyen bir öğretmen gibiydi kalbim. Parmak kaldıranlara inat, hep dersten anlamayanları seçti.

Öyle zamanlar olur ki; Nereye gittiğin önemini yitirir; Çünkü asıl önemli olan, yanında kiminle gittiğindir !

Şu 'saç kırıklarına' iyi gelen şampuandan ; ' kalp kırıkları ' için olanınıda çıkarsalar ya !

En sevdiğin hayvan ne diye sordular, eski sevgilim dedim sustular .

Artık kalbime levha asmayı planlıyorum. İnsan olmayan giremez, dikkat öküz çıkabilir falan

Belki sıkıca sarılabileceğimiz bir sevgilimiz olmadı, belki yalnızız. ama bilinsin ki, adam gibi sevdiğimizdendir yalnızlığımız.

Kalp birkez kırıldı mı, Hiç kimseye aldırmaz ve hiçbirşeyi umursamaz. Belki mutluluğun sonu, ama huzurun başlangıcıdır bu.

Saatin pili bitince,etmez tıktık,vakti zamanı gelince ruha derler çıkçık. Hak'ka kulluk eyle,yoksa ahirette dinlemezler hık mık.

Sαklαmα yeteneği yüksek olαn, güçlü biriym.Hαttα gözlerimden yαşlαr düştüğünde bile şu iki kelimeyi söylerim: “Ben iyiyim.”

Dönen dünyαyα αyαk uydurmαk için mi bu kαdαr çok dönek insαn vαr ?

Sadece çocukken güler insan, diğerleri palavra. "Çünkü insan büyüdükçe komikliklere değil, acılara gülmeyi öğrenir aslında"..

Bir ömür seninleyim derken hangi hayvandın? Kelebek mi?

Son düzenleyen: Moderatör: