Facebook Aşk Sözleri - En Güzel Fecebook Aşk Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
facebook Aşk Sözleri - En Güzel Fecebook Aşk Sözleri

Terkettin beni Kaderimle Başbaşa Oturup Ağlarım ikimizin Şarkısı Çaldığında

Yeni bir 'BaşLangıÇ' değiL , MutLu Bir 'soN' istiyoruM !

Ben yıllarımı kaybettim, anıları değil Ben mutluluğu terkettim, acıları değil Ben yaşamayı unuttum, Seni değil

♥♥♥ Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile Ama yine de bir umut taşıyorum Belki seven sevilir diye ♥♥♥

♥Ne tuhaf değilmi ? İçimi acıtanda Sensin , Acımı dindirende Sen ♥

Gülümsee Yasadıgın Herseylee Dalga Gecercesinee

Yαz kızım bütün suçlu benim yαrαlı, kırık dökük αşklαrα yαrdım ve yαtαklık ettim

Ayαklαrın gitmek için çαlışαcαğınα, Kαlbin sevmeye çαlışsα beni Ne güzel olur be sevgili!

Gözüme 'sen' kαçtı Üfle'sen' αmα geçme'sen'

Tıpkı sevilmeyen bir öğretmen gibiydi kalbim Parmak kaldıranlara inat, hep dersten anlamayanları seçti

Öyle zamanlar olur ki; Nereye gittiğin önemini yitirir; Çünkü asıl önemli olan, yanında kiminle gittiğindir !

Şu 'saç kırıklarına' iyi gelen şampuandan ; ' kalp kırıkları ' için olanınıda çıkarsalar ya !

En sevdiğin hayvan ne diye sordular, eski sevgilim dedim sustular

Artık kalbime levha asmayı planlıyorum İnsan olmayan giremez, dikkat öküz çıkabilir falan

Belki sıkıca sarılabileceğimiz bir sevgilimiz olmadı, belki yalnızız ama bilinsin ki, adam gibi sevdiğimizdendir yalnızlığımız

Kalp birkez kırıldı mı, Hiç kimseye aldırmaz ve hiçbirşeyi umursamaz Belki mutluluğun sonu, ama huzurun başlangıcıdır bu

Saatin pili bitince,etmez tıktık,vakti zamanı gelince ruha derler çıkçık Hak'ka kulluk eyle,yoksa ahirette dinlemezler hık mık

Sαklαmα yeteneği yüksek olαn, güçlü biriymHαttα gözlerimden yαşlαr düştüğünde bile şu iki kelimeyi söylerim: “Ben iyiyim”

Dönen dünyαyα αyαk uydurmαk için mi bu kαdαr çok dönek insαn vαr ?

Sadece çocukken güler insan, diğerleri palavra "Çünkü insan büyüdükçe komikliklere değil, acılara gülmeyi öğrenir aslında"

Bir ömür seninleyim derken hangi hayvandın? Kelebek mi?

Son düzenleyen: Moderatör: