Face Komik Sözler Paylaş - Facebook Komik Sözler

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook Komik Sözler - Facebook Komik Sözleri -komik sözler facebookta paylaş - facebookta paylaşılacak komik sözler

Facebook Komik Sözler Paylaş

Hani bazen gözlerin uzaklara dalar ya, uzaklardaki dağlara, dağlardan şehire uzanan yollara, o amansiz yollardaki evlere ve sonra bakarsın gökyüzüne, gökyüzündeki o masum kuşlara.İşte o masum kuşlar varya kafana yapsın senin..

Adam coco cola almış kapağında tekrar deneyiniz yazıyormuş kapağı kapatıp tekrar acmış.:):)

Sen narin çiçeklerin arasında kokan o hoş kokunun etkileyici havanin verdiği yağmur tanelerinin etkisiyle ortaya çıkan o yemyeşil çimenlerin arasında duran sevimli bir sümüklü böceksin.

Düşünüyorum da düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye DÜŞÜNÜYORUM..

Sabah kahvaltı edemedim çünkü seni düşünüyordum...
Öğlen yemek yiyemedim çünkü seni düşünüyordum...
Akşam yemek yiyemedim çünkü seni düşünüyordum...
Gece uyuyamadım çünkü açım aç !

Deveye '' Niçin boyun eğri ?''demişler..Minibüsten yeni indim demiş.

Moraliniz BOZUKsa son kullanma tarihinize BAKIN ! Aklınız bir karış havadayken paraşüte gerek YOK

Cok iyi halk oyunlari oynayan bir kazana ne deriz?…Iyi oynayan kazansin!..
- Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir.
- Dokuz parmaginda dokuz marifet var.Bir parmagiyla hep burnunu karistiriyor
- Mütevazi olun.Ben mükemmelligimi buna borçluyum
- Sayin abone… Aradiginiz istikamete dogru bütün hatlar doludur. Lütfen baska istikamete dogru telefon ediniz
- Herkes saçiyla oynarken, o favorisiyle oynuyordu. O bir radiKEL:hihi