Face Komik Sözler Facebook Komik Mesajlar

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Komik Sözler Facebook

-Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. Erkekler bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor.

- Bazı insanlar ağaç gibidir, uzaktan bakınca boylu poslu. Yanına gelince bildiğin odun.

-Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum sevgilim.

-Bakkalda 10 kuruş eksiğim çıktı cebimdeki sakızı uzattım, afalladı.Gün intikam günüdür bakkal amca !

- Burada işler 3 şekilde yürür: Doğru şekilde, yanlış şekilde, benim istediğim şekilde!

- Kadınlar üzüm gibidir. Sizin vereceğiniz ilgi, emek ve sevgiye göre ya şarap olurlar ya da sirke.

-Sevmeyi Bilmiyosan Kullanma O İki Kelimeyi ! “Yani Ne Sen Kirlet Ağzını O Sözle. Ne de O Söz Ağlasın Kimin Eline Düştüm Diye…

-Kendinden nefret edip ayna parçalamak kolay,sorun sonrasında ortaya saçılan binlerce SENİ kim temizleyecek..

-Sünnet anında yukarı bak kuş var diyen sünnetçi amca! yukardaki kuşu bırak sen aşağıdaki kuşa bak da istikbalimle oynama..

-Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olunur…

- Burnunu karıştırırken yakalanınca hemen yüzünü kaşıyormuş gibi yapan arkadaş, oscar moscar ne varsa senin lan!

“Başkalarının hatalarından ders alın. İnsan bütün hataları kendi yapacak kadar uzun yaşamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör: