Face Kısa Aşk Sözleri Facebook Aşk Mesajları

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Aşk Sözleri Facebook

Sabah Aç Karna ,Sigara İçmek Gibiydi Seni Sevmek . Kötü Olsan Bile İnadına Çekmek . . !

İkimiz İçin Aynı Bedende, Bir Ufak Deli Kalp Diyecekler Kimi Gün Atacak,Kimi Gün Batacak Yapayalnız..

Anlamaya çalışma. Hayat böyledir işte.. Hep o kıyamadıklarımız kıyar size.

Aşk; senin arkanda bırakabileceğin kadar sevince güzeldir, fazlası ya çile yada kederdir.

Yakınlık, uzaklıktan daha sıkıntılıdır. Çünkü her yakınlıkta kaybetme korkusu, uzaklıkta ise kavuşma ümidi vardır

Ne Hayatı Önemse Çılgınca, Nede Hafife Al Aptalca. Onursuz Birliktelikler Yerine Onurlu Bir Yalnızlık Yaşa

Denir ya aşk iki kişilik, yalan! Aşk bile bile delilik. Bide hayat müşterektir denir. Buda yalan çünkü ; aşk acısı hep tek kişilik.

Tıpkı bir nefes gibisin. İçimde tuttuğum sürece benimsin. Bırakırsam gideceksin, bırakmazsam öldüreceksin.

Kimi insan, geçmişle geçememişi birbirine karıştırır. Halbuki, geçen iz bırakır, geçemeyen yara…

Bazen kendim soruyorum, neredesin sen diye. Cevap hep aynı, senin beni bıraktığın yerdeyim, sensizliklerdeyim. Sessizliklerdeyim.

Öyle bir gittinki bakakalmak kaldı bana arkandan. Ne gözümü alabildim,ne göze alabildim.

Ne tuhaf değil mi?.. İçimi acıtan da sendin.. Acımı dindirecek olan da.

Kalbim, ellerim kadar küçük değil, ömrüm sevgin kadar büyük değil, hayalim sen kadar büyük değil, dertlerim sensizlik kadar siyah değil.

Bir yudum zehir olsan, biran bile düşünmeden seni içerdim, sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

Kanatlanan yüreğin aşamayacağı engel mi var? Ben karanlıkta da açarım tomurcuklarımı. Yeter ki aşkını benden esirgeme..

Bir kuş olduğunu hayal et ama uçma uçarsan senin kanadın benım kalbim kırılır

Gece yatağına yattığında hangi hayal sana uyumayı unutturuyor ise gelecek sana onu yaşatsın.