Face Kapak Duvar Yazıları - Facebook Kapak Sözler

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Facebook Kapak Duvar Yazıları - Facebook Kapak Sözler

hayrından umutsuzum getirme bari şerrini.

Yardan sarkıttığın dostlarından kaçının ipini tuttun? onlar güldü, sen somurttun. kalbinde kaç gül kuruttun?

senin adını anmamak şartıdır dostluğumun.

yanlışım bir doğrumla çekti gitti.Bütün hikayem burda bitti.

Bak gönlümün etten sarayı kandan harabe mutluluğumuu tehdit eder duyduğum her hurafe

Yalvarışım bahtıma güvenimden herşey kendiliğinden içimdeki minik çocuk titrerken belki gün gelir aldanırım.

"Unutsun Beni" Diye Haber Göndermişsin.. Bir Düşün BakaLım,HatırLanmaya Değer misin

uZatmayın kirLi eLLerinizi üStüme .. yetişebiLecekLeriniz sadeCe hayaL kırıkLıkLarı ..

Bir tek çocukluğum bilir ki,Kimseye kendime ettiğim kadar ihanet etmediM..

Aşk bu denli uzun sürdüyse,deprem olacak birazdan.Yasalar aykırı şeyler bunlar,babam beni tutuklayacak../

Sen icimdeki,én kücük hücrede dolasan..ték haad sinyaLimsn bnm =)

Sana Dostum Diyenler Var Ya Alayı Hava En Sert Tekerlekler Bile Bir Gün Mutlak Kaçırır Hava

Pişmanlık asla kaçamayacağın bir canavar. Elleri bazen öldürür, bazen sertçe yakalar

Affım olsun hain darba , yediğim darbelerle sığındığım rabba.365 gün 52 berbat hafta

Ben aklımı dile düşürdüm , kapalı kapıdan kafamı çıkarıp kafayı üşüttüm

Parlayan bir alev gibi görünürdüm ama sönüktüm

Dudaklarımın kanaya kadar yapmak istediğim işte bu “rap”. benimle ol hep!

gelen gider , makbulüdür kısası ziyaretin , ” bana müsade - sana rast gelsin “budur hikayemiz.

Cehennemde soğuk bir gün , boğuk bir adam , donuk bir surat bekle gelir bir gün beklediğin murad.

Bazılarına gül dikenicesine batar rahat , nefret edercesine yaşar hayat , buyur mezara yat!…

ölümün sessizliğine eşsiz bir seda ile girdim boğulmaktan korktuğum bir denizin tahminimden derinim

Sessizliktir içinden geçirdiklerimin sedâsı , duymakta olduğun engin sözler derin denizlerimin dalgası

sevdirmeye gayret etme kendini sevilmeye terket uzadıkça kısalan ömre huzur aşısı zerket .