Eşime Güzel Sözler, Eşim İçin En Güzel Sözler

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Eşime Güzel Kısa Sözler

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Birtanem

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana Aşkım

Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir seni çok seviyorum kocacığım.

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin Mutluluklar

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin

Koca bulmak bir sanattır. Elde tutmak ise bir görevdir

Kocalar yangın gibidirler, başıboş kaldıklarında dışarı kaçarlar

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım…

Geride bıraktığımız onca senede her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana Aşkım..

Seninle evliliğim boyunca bir kez pişman oldum, o da seninle evlenmekte bu kadar geç kaldığım için

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Sevgilim.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimle, hayat boyu mutluluklar Aşkım

Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğumuz daim olsun, sevgimiz sonsuza dek sursun birtanem.