Esenevler İMKB İlköğretim Okulu Bilgileri Simav Kütahya

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Esenevler İMKB İlköğretim Okulu Hakkında - Esenevler İMKB İlköğretim Okulu Tanıtım - Esenevler İMKB İlköğretim Okulu Resimleri - Esenevler İMKB İlköğretim Okulu İletişim

Esenevler İMKB İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

2008 yılında İMKB tarafından yapımı tamamlanan okulumuz 2009-2010 eğitim öğretim yılında faaliyete geçmiştir.İMKB taraeından yapıldığı için Esenevler İMKB İlköğretim Okulu adını almıştır.

Taşıma merkezi olan okulumuza Şenköy Beldesi, Söğüt, Yeşilova ve Pulluca köylerinden 4,5,6,7 ve 8. sınıf öğrencileri,Kalkan Beldesi, Gökçeler, Samat, Mamak ve Hıdırdivan köylerinden 1,-8. sınıf öğrencileri olmak üzere 245 öğrenci taşınmaktadır. Ayrıca Esenevler Mahallesinden gelen 143 öğrenci ile birlikte toplam 388 öğrenci ile eğitim-öğretim devam etmektedir

VİZYONUMUZ
Kurumumuz; tüm birimlerinde güven ortamını oluşturmuş, Atatürk İlke ve İnkılâpları ile Milli Eğitimin Temel Amaçları doğrultusunda çağdaş, ilerici, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirip uluslar arası standartlar doğrultusunda eğitim-öğretim vererek öncelikle ülkemizin hızlı bir bütünleşme süreci yaşadığı Avrupa Birliği’ne üye olan ülkelerin önde gelen başarılı eğitim kurumları arasında yer almak

MİSYONUMUZ
VİZYONUMUZ

Kurumumuz; tüm birimlerinde güven ortamını oluşturmuş, Atatürk İlke ve İnkılâpları ile Milli Eğitimin Temel Amaçları doğrultusunda çağdaş, ilerici, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirip uluslar arası standartlar doğrultusunda eğitim-öğretim vererek öncelikle ülkemizin hızlı bir bütünleşme süreci yaşadığı Avrupa Birliği’ne üye olan ülkelerin önde gelen başarılı eğitim kurumları arasında yer almak

MİSYONUMUZ

... Bizler; yenilikçi yönetimimiz ve eğitim-öğretim branşlarında uzmanlaşmış kadromuz ile beraber 1. sınıftan 8. sınıfa kadar bütünlük taşıyan yeni eğitim programına yer vererek öğrencilerimizin entelektüel ve insanî niteliklerini geliştirerek, Türkiye ve dünya için kendilerine güvenen, ahlâklı, lider nitelikli ve sorumluluk sahibi öğrencileri üst öğrenim kurumlarına hazırlayarak iyi birer vatandaş olmaları için varız.

Esenevler İMKB İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Simav
Okulun Telefonu: (274) 511 04 35
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Esenevler Mahallesi
Okulun Web Adresi:
http://esenevlerimkbioo.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: esenevlerimkb@gmail.com
Okulun Ulaşım Bilgileri: Merkez
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok