En Komik Sözler Yeni 2018

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
En Komik Kısa Sözler

Hani dilimizin ucuna gelipte söyleyemediklerimiz var ya; Allah o cümlelerin yolunu açık etsin!

Kızlar kendisiyle ilgilenmeyen erkeklerden hoşlanıyor diye, 3 yıldır hoşlandığım kıza merhaba bile demiyorum. Umarım mesajı almıştır.

Bankamatikten para çekince sayan vatandaş; para eksik çıksa ne yapacaksın çok merak ediyorum.

Tv’de heyecanlı bişey olduğu zaman nefesler tutuldu deniyor. Kim bu nefesinı tutan beyinsiz anlamıyorum.

Merdivenlerden düştüğümü gören ve buna rağmen düştün mü diye soran mal. Yok, düşmedim. Benim iniş tarzım böyle..

Babaanne, sen evlenirken dedemden elektrik aldın mı? Babannem; Yok yavrum bizim zamanımızda gaz lambası vardı..

Cennet annelerin ayakları altındadır..! Demek ki annem Seni ayağımın altına alırım! derken hep iyiliğimi düşünüyormuş.

12 yaşındaki yeğenim face durumuna hala bıraktığın yerdeyim yazmış. Hemen ablamı aradım, nerede bıraktın bu çocuğu diye kızdım.

Dışarı zili çalınca koşa koşa çıkan! İçeri zili çalınca duymamazlıktan gelen öğrencileriz biz! Baba, dünyanın en iyi çocuğuna sahip olmak nasıl bir duygu Ben nerden bileyim, git babaannene sor dedi..

Son düzenleyen: Moderatör: