En Güzel Fenerbahçe Sözleri 2014

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
En Güzel Fenerbahçe Sözleri 2014
En Güzel Fenerbahçe Sözleri

Bu dünyada her şey yalan bir tek gerçek senin inan yolun sonu ölüm olsa vazgeçmem ben bu sevdadan Fenerbahçe....

Bir gün herkes Fenerbahçeli olmasın!!Bırakın da o şeref bize kalsın....

Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır. Biri Fenerbahçeliler diğeri ise Fenerbahçeli olduğunu bilmeyenler..

Sarını yanına lacivert koydum, yıllardır ben senin esirin oldum yağmurda da çamurda da yanında oldum, Fenerbahçe sen bizim her şeyimizsin eğlenelim arkadaşlar fener geliyor, Kadıköy’de bu gece bayram oluyor, şampiyonluk bizimdir, alem geliyor, kaldırın bayrakları efsane dönüyor.

Sarı lacivert rengimiz şampiyonluk hedefimiz hiç bir şeye değişmeyiz çünkü çünkü çünkü çünkü çünkü Fenerbahçeliyiz...

Ne sinema, ne tiyatro, nede İstanbul’da bir gece. En büyük eğlence Fenerbahçe.

Kalpleri fetheden renkler, yaşa Fenerbahçe! Türk'ün kalbi seninle atar, yaşa Fenerbahçe!

Mazinde bir tarih yatar, yaşa Fenerbahçe! Ne mutlu seni sevene, yaşa Fenerbahçe!

Doğuda fener batıda fener kuzeyde güneyde rakipleri yener.

Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, sen büyük dileğim seni şampiyon görmek.

Dilimdesin gündüz gece satır satır hece hece şampiyonsun Fenerbahçe

Senin neyine vuruldum biliyor musun, o sahaya çıkarken, taraftarı selamlarken, herkesin sana hayranlıkla bakmasına. Kısacası senin asaletine vuruldum Fenerbahçe’m!!

Doğduğumda bütün doktorlar çok şaşırmış.çünkü bir kolumdan sarı diğerinden lacivert kan akıyormuş.Fenerbahçeli kanından belli olur...

Son düzenleyen: Moderatör: