Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
seni izlerken yüzüm güler senin bakisin beni deli divane eder hep yanimda ol bu bana yeter..

benim sana olan askima ne güzel derim..
senin bana olan askina sadece HA ------ LENN derim.
.
koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyor..sorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor!!!

CANIMA HATIRA..unutulanlar unutanlari asla unutmaz bitanem..

SaKaR BiR iNTiHaRDaN DüŞTüM HaYaTa...YaŞıYoRSaM SaKaRLıĞıMDaNDıR !!

KurTaR n£ oLuR ßeni ßu KahroLası Dißini ßiLe Gör£m£digiM ßoşLukdaN!!

eLimden hicbisi qeLmes..hic bi carem yoq..karanLık bu sokakLarda eLımı tutan yoq!!..:

ßiri Gider ßiri Gelir Hayat Hep ßöyledir... Vedalar Koysada ßazen Gitmek Gerekir..

k€L!m€L€r!n y€Tm€d!ğ! kAdArıM,n€ kAdAr AnLaTıR$am AnLaTaYıM,AnLaDığIn kAdArImM

£t£giNi İnDirM£K İst£dİgiN İciN SaNa GöRe HayaT FaiŞ£!!!
оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк..

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle...

Tanrım sana sen gibi bir sevgili versin, umarım sende onu ben gibi seversin. Sevdiğin sever sen gibi bir başkasını; sen sevdiğini seversin,sevdiğin bir başkasını....

Sevmenin erdemi, aşkın görkemi, mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, Yolun açık olsun..

Özlemim sana dağların kavuşması kadar uzak. Özlemim sana birdaha yaşanmayacak kadar yasak. Sarhoşum bir ömür içmiş kadar sana tutsak. Bir seni unutmadı unutmazda bu yüreğe kalsak.

Yalnızlığa atıp gitti dost diye bildiklerim. Geceler bile satıp gitti tükendi ümitlerim. Beni terkedipte başkasına gönül verenin. Zehir edecem hayatını bensiz mutluluğa erenin

Bana aşkların en büyügünü yaşatıp. Dertlerinle derdime dert katıp. Beni bu dünyada yanlızlığa satıp. Terkedip gittin beni sahte aşık.

HAYAT HICBIR INSAN ICIN AGLAMAYA DEGMEZ.ZATEN DEGEN INSAN AGLATMAZ.YINE DE AGLAMAK ISTIYORSAN,BASINI DIK TUT KI GOZYASLARIN AGLATAN KADAR ALCALMASIN.SANA SEVGIMI SOYLESEM SEVGIMDEN KORKARSIN.BEN SENIN ICIN OLMASAM BILE SEN BENIM ICIN HEP VARSIN.

Gönderdigim mektubu okurken ağlama sakın. Senin birtek gözyaşına kıyamam aşkım. Beni senelerdir ağlatıyorsun ama. Göz yaşlarım boşa değil içinde sen varsın.

Öyle bir özlem varki içimde anlatmak az gelir. Öyle bir iz kaldıki mazimde bunu kalbim bilir. Yolların tuzak aşkların yasak olduğu yüreğimde içinden sen varsın ancak seninle birlikte yürek denir.

Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.

Gözlerim sözünü tutamadı inan, hep seni arıyor gittin gideli. Bir hasretin kaldı bende hepsi bu. Ne desem boş artık. Sen de gittin ya!!

Bu sevda bir sürgün nereye gider. Nereye kadar be gülüm nerede biter. İçimdeki hasret düşer gözümden, dayanmaz bu yürek gel gör gülüm bu kadar yeter..

Ayrılık vaktiyse duvarda çalan saatte bir kiLit vururuz yüreğimize. Ölümse soluyan ensemizde derin bir nefes çekeriz içimize. Çeker gideriz be gülüm kime ne...

Al sana yeni adres. Oturmaya bekleriz dön dolaş mahallesi arabul caddesi zor bulursun apartmanı no:9 Gelsende biz evde yokuz. öLüMüne CıkıOruZ SoN DuraK Kara TopRak

Bitti biteli kapalı gişe oynuyor, senaryosu senin, adını ise vazgeçilmezim koyduğum film. Ben filmin esas oğlanı, sense kapanmak bilmeyen gönül yarası. Dublör kullanıyorum artık gülerken, başrolde ise masum gözyaşı damlası...

Akan seller gibi dağladın yüreğimi, aldın çok uzaklara götürdün beni. Oysa bir zalimi sevmiş yüreğim, çöllerde meçhule düşer gibiyim.

Değirmen misali döner başım, sevda değil bu bir hışım gel gör beni darmadağın, tel tel çözülüp kalmışım.

Ben her gece sen uyurken dalga olup vuruyorum sahillere. Rüzgar olup esiyorum sessizce. Sen uyurken yüregim geliyor üstünü örtmeye.Bensizken üsürsün diye...

Yar bu şarkım tek senin için, Sende kalsın belki dinlersin, Bir soran olursa eğer HASRET çekenlerin şarkısı dersin.

Her güleni dost sandığında Yalan sevgilere hemen kandığında Dertlerinle başbaşa kaldığında Beni düşünüp AĞLAYACAKSIN..

SENI UZAKTAN SEVMEYI, SANA BAKMADAN GORMEYI, DUYMADAN DINLEMEYI, KAVUSMAK ICIN SABRETMEYI, HERSEYI OGRENDIM.... AMA SENSIZ OLMAYI ASLA!!!

Korkma sakın gecelerden, pencerende yıldız gibi parlayacağım! Ayrıldık diye yanlızsın sanma, nefes gibi içinde, gölge gibi arkanda, can gibi canında olacağım...

Vakit geldi gitmem gerek artık. Aşkımla bensizliği sana bıraktık. Mutlumusun sevdam, gül artık güller senin yalnızlık benim artık.

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
qökhYüsüne yaShdm aDın ßnLErce yıLdısLA aLdrmadı qüLüp qeÇti çaqRımaa

ztn heß söLErm hiÇ ßana qöRe diiL ßu dnYa

çhq üsqünüM iStemeden ßi ßakışa aLdandım iNaN ßana pişmanLktan ßtn qece aqLAdm ='(

HaksızLığa GeLemeM Hatır,GönüL DinLemeM Babamın kızıyım ben kurşun yerim ama ASLA laf yemem!!

-вιя кαç ѕαηιмєтяєℓιк ∂єяι ραяçαѕı мı ؟ уαℓαη кσѕкσ¢α вιя ¢σgяαƒуα σ ..

-İzLeri Kazınmışsa Silmek Kolay oLmuyor !!! Bu Taşlar Öyle Kolay Kolay Yosun Tutmuyor...

-уαтıяıм¢ı ∂єğιℓ∂ιя αşк şιм∂ιкι zαмαη∂α ∂σğαя уαşαя νє öℓüя

-Aşkınız solup gitse bile yıldızlar sizde kalır ! Çünkü Birini Sevmek onu gözüyle dünyayı tanımak ve sevmektir !!!

-AYRILIK ne kadar hoyratça olursa olsun Az şey midir bu !!!

-тєℓєνιzуσηυ αçıк υηυтυρ ıѕѕız υукυℓαяα ∂αℓıηмış нüzüηℓü вιя σтєℓ σ∂αѕı gιвι ѕєνιуσяυм ѕєηι ...

-Camda Bir kırık gibi seviyorum seni CANÖZÜM !!!

-Çılqın a$k Sokakta Ü$ürken Sıcak Evimizde AkıLLa Sevi$iriz Çoqu Kez...ÖyLe DeğiL mi ???

-Ayaklarınızın üzerind duruyorsunuz Tamam iyi de Bastıqınız Yer Neresi ???

-Belki ruh çaqırmak gibi birşeydir aşk ! Belki aşık olmak çaqırılan ruhun gelirvermesidir.

-єу αşк gєℓ∂ιуѕєη 3 кєяє νυя !!!

-αşк ѕινιℓ¢єℓєяιηι тє∂ανι єтмєz ;ѕıкαя,кαηαтıя !!!

-Gönlümü alma,başımı okşama ...Başka sevdalara doğru yelken açışının bendeki acısını hafifletmeye KaLkma !!! kendini Aldatma. . .

-Lacivert Lafların , şairane duygusallıkların ardına sıgınma,,,

ѕєη мєℓєgιм нιç ∂υямα∂αη αgℓαя∂ıη ηιує ؟ gιтмє...∂ємє∂ιм вαgℓαηмαктαη кσякαяѕıη ∂ιує ¢αη уєℓєgιм кαяışмαѕıη кıмѕєℓєя вιzє...

- ||......... уắй..göηüL уắắй.. кắLρd℮й düѕтü уắѕắмắ ѕ℮νiiйciiм iiйắй ..........||:

Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam…!

AşK YaSaK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK

уєηι αякα∂αѕℓαя є∂ιη αмα єѕкιℓєяιη ∂є кιумєтιηι вιℓ

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak SaBr€T..

En Güzel Gözler Esrarlı Gözler, Esrarlı Gözler Yanlız Sevdiğini Özler

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın..
bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!:)

DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..:)

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
** вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямα ηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα…

**zєηgιηвιя α∂αм ∂αявιя ѕσкαgα gιямιѕ αуηι αη∂α уαη∂αη вιя ƒιℓσzσƒ gєℓмιѕ,zєηgιη α∂αм ∂ємιѕкι вєηвιя ѕєяѕєяι ιçιη уσℓ∂αη çєкιℓмєм ƒιℓσzσƒ∂α ∂ємιѕ вєη çєкιℓιяιм…

**нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

**¢єкмıѕ єѕяαяı gözℓєяı кαηℓı, уσℓ∂α уυяυуσя вıя ∂єℓıкαηℓı, вαкıѕℓαяı мαѕυм αмα вєℓαℓı, нαуαтα кυѕмυѕ ∂σѕтℓαяıηα ѕєν∂αℓı, уαяαℓı уυяєĞı, ∂ıкıѕℓı вє∂єηı, вσѕ gєzмєz вєℓıη∂є∂ıя ѕıℓαнı…

**öℓüмüм єѕяαя∂αη кєƒєηιм çαяѕαƒтαη мєzαя тαѕıм zιναηα∂αη мєzαя çιçєgιм 3 мєѕє ¢ιgαяα∂αη σℓѕυη..

**кαℓıη кαℓıη кıя∂ıℓαя , ιη¢є ιη¢є ѕαя∂ıℓαя , ∂єяιη ∂єяιη çєктιℓєя , вιя кöşє∂є öℓ∂üℓєя . єѕяαя'∂ıя ∂є∂ιкℓєяι , ∂υмαη∂ıя çєктιкℓєяι , çσк нσşυмα gι∂ιуσя уαρışтıя ∂є∂ιкℓєяι.

**ѕαтмα∂ιк ∂σѕтυмυzυ, ßιℓ∂ιк нαѕмıмızı..кαραтмα∂ιк єѕкιℓєя∂єη кαℓмış уαяαмızı. αкıтıяız кαя∂єѕ υqяυηα кαηıмızı..ßιℓѕιηℓєя кι : кяαℓℓαя öℓмє∂єη ßıяαкмαz тα¢ıηı...

**вιя zαмαηℓαя αя∂ıη∂αη ßαкαя αğℓαя∂ıм $ιм∂ι ∂öηüρ αя∂ıмα ßιℓє ßαкмαм вιя zαмαηℓя υğяυηα ∂üηуαℓαяı уαкαя∂м $ιм∂ι $єяєƒѕιzм кιвяιт ßιℓє çαкмαм

HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDı

- £ski Foto ' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

Bu HaYa† ßaNa HéR quN YaPıLaN Coq BayaT Wé K0tu ß!R EsPiri

K!m SéWD| $eNi ßénİm KaDr İsTeméM SeLamıNı Artıq YaLnızım aLdm Y0luMu AnLadın mı|¿?

bzeN soNLr başLNqıçtıR kaçışLrsa kurtuLş..geRide kaLaNLrı çöP die aTmışım bN köpeq oLaN buyuRsuN kaRışTırsıN
ζάŁ!мѕіи aMa Laz|мSıй вaЙa hάίлѕїй aМά zάaFιМѕΊή ΆΝŁA

bu son aLdaNışım soN yıkıLışım oLacak GeLseN de boş artıq geLmeseNde, beN yokum

' Káç öLüm wáЯ$á qözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLaЯ Káßu$ Y!né KoЯkuy0ruMmM..!

ésKı yeRıN| kaLbımDe aRama...ѕéη qozumDen aKan seLe kaRı$†ıN...!!!

maDemkı ermeNısın bır kere werméLısın madeMkı ruMsun bırak ıcınDe duRsun maDem kı TürKsun gosTer urKsun

olmuş ateş yanarmı buz tutmuş su akarmı bu gözler seni sevdi başkasına bakarmı

yaşamak buysa üstü kalsın

her sabah doğan güneş bu sabah doğmaz oldu ellerim ellerinden kayıp giden yıldız oldu görünce ışık saçan o gözler yaşla doldu ağlama duymaz artık bi varmış bir yok oldu

oturup anlat desen söyleyecek bir sözüm yok nerelerdeydin desen var olduğum bi yer yok

s£vméy! b!LmiYorsaN Ta$ımA 0 YüRéĞ!

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

*BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

* gül gül demiş bülbül güle gül gülmedi gitti bülbül güle,gül bülbüle yar olmadı gitti

*gelecekse beklenen beklemek güzeldir….özleyecekse özlenen özlemek güzeldir….sevecekse sevilen:işte o herşeye bedeldir……

* dünyada güneşin doğmadığından ateşin yakmadığından suyun akmadığından şüphe et ama… benim aşkımdan asla…bebeğim.

* özlemin var şu gözyaşlarımın suskunlugunda yüreğimde kahredici bir yanlızlık ellerimi açmış dua ediyorum allaha sana olan tertemiz duygularımın sonsuzluğunda seni çok özlüyorum bitanesi

* sen hiç ölümün gölgesinde ölümü yaşadın mı bir garibin elinden tutupta ölüme rest çektin mi sen cilalı parlak yerlerde gezerken ben parçalanmış vucudumla hapishane köşelerinde güneşin doğuşunu bekliyordum….

* bak arkadaş seviyorsan şunları bil… uzaktır gidemessin yakındır istediğini yapamazssın güzeldir erişilmezdir sevdalısındır dürüstçe anlamazdır tek istediğin yalnız kalmaktır onu bile çok görürler seni anlamazlar sen bence ne yap biliyormusun arkadaş yeterki sev tek taraflı olsa bile ebedi sev sevki güller utansın kuşlar kıskansın ama onu sev…

* hatırlamak gönül dağındaki gül kadar güzel ise , unutulmak hüzün dağındaki diken kadar acıdır.

* şafak kaçta askerim ekmegim aşım helalim sen nöbette beklerken ben yolunu gözlerim hasretin zor memedim

* yarınlar umudumdu benim bugünlere düşmandım, yarınımdım sen benim bugünüm olamazdın ,yarınlar hic gelmedi,ben hep bu gunlerde kaldım

* günaydın kalbimin sahibi günaydın aşkların en tatlısı sevgilerin en görkemlisi günaydın soğuk kış gecelerimin ateşi seni çok ama çok seviyorum

* kader beyaz kağıta sütle yazılmış yazı, elindeyse sıyır beyazdan beyazı. tanrımdan umuyorum ki seni kaderime yazmış olsun…

* sana olan sevgim bedenimdeki kanlarin hepsi bedenimi terk edince ve sana olan sevgim ben ölünce bitecektir!!!

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
KéNdiNzi PaHaLı ZaNNéTMéin HéPNZN !NdRMli qüNLéRni ßiliOrm

Hayat Yollardan Çizilmi$ oLsa BiLé Yollardan Birini SéçéCékSin Séçtiğin Yolda öLüm BiLé oLsa Sélam Vérip GéÇéCékSin..

Bu Cinayet Günahın Günahın En Has HaLi ihaNeT ! Hakkımı Ver GiDeyim Adalet!!.

Yéni Bir Sayfa Açtım KénDiMé içinDé SéN Yoksun.. Kalbim hayvanat BahÇesi DéğiLki içinDé köPeqLér oLSun . .

Hér Adamım Diyen Adam DéğiLdir,,SéninDe Dédiğin Gibi Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déğildir SénınDé olmaDığın Gibi !!!!

Né Sés Né Néfes Né De Rüzgar Bağışlar Séni DöNüp Sırtını Giderken SöyLe Kim KarŞıLar Séni ??

Pa$a GönLüm İsTéRSé SéVéRim Zorlama İsTérSém Sévdiririm DiyéCékSinKi NéRéYé Kadar Bu HavaLAr ? Kim TaKaR ! DévRan DöNéNé kaDar !! . .

Zülmü Alkı$LaYamam,Zalimi AsLa SéVéMéM Gélénin Kéyfi için GéçmiŞé Kalkıp Sövemem !

Birini sewdim:werem oldu
Birini sewdim:kanser oldu
Birini sewdim:kamyon çarptı
Birini sewdim:eşek tepti
Birini sewdim:eller aldı
KAFAMI BOZMA
senide sewerim haaa..

YasakLandın!! Hep SakLandığın bu KaLpten kovuLdun Sen.Isınıp Uyumayı Unut,SarıLıp AğLamayıda Günaydın Gittim Ben....

ÇizDm $iLdm qéÇmisiMzi qLéCéqé Da!R ßtn éSkizLri.$nLé yARnm yoqqi...''hayatımsın'' cMléSndqi qizLi ÖzNe Sanm$tm qéNdimi!

ßiz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez.. Göz mü değdi be 'aşkım' imrenirdi herkes..

YoLcuLuk nereye, kimLer uğruna öLmeye!? 4 yaLnızLıkLa 1 Doğruyu ***ürmeye... Hadi ağLa ağLa.. ßöyLe Kahpedir Dünya.!!
ankara seni sen olduğun için değil sevdiğim senin yanında olduğu için seviyorum

///^AşIk oLmAk DeİL BiR öMüR BoYu SeVe BiLmEkTiR MaRiFeT^///

уαℓαηѕαη уαℓαηı ѕєωєяιм єℓιм∂є ∂єğιℓ...

€g€я $€νg!η ß!я н€ν€$$€ g€яç€к ∂€1ℓ нαуαℓ$€ η!¥€т!η $€ν!ρ α¢1 ν€ям€к$€ $€νм€ ß€η1 αякα∂4$...

уσкℓυğυη∂α ιηтιнαяℓαяα мєуιℓℓιуιм,,¢αη çєкιşιуσя нαуαℓℓєяιм...

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

İNSANLAR VARDIR SEVGİYE LAYIKTIR.İNSANLAR VARDIR SEVGİNİN EN YÜCESİNİ VERSENDE AŞAGLIKTIR

Verdiğin çiçeği kuruttum çiçeğin adı gülmüydü karanfilmiydi unuttum aşkımı ilan ederken şahidimiz aymıydı...güneşmiydi unuttum

Sen Benim Sarhoşlugumsun Ne Ayıldım Ne De Ayılmak İstedim

k!mSeLr KaNmA$In B€N KaNdıM !$t€...!

né kadaR koLay aRTık Séni SéwiyoRum démék PéKi ya qéRçéKTén séwmék..!?!

.....YAKIP BÜTÜN AŞKIMI KÜLÜ MAZİYE GÖMDÜM YAŞANILAN SEVDAYI SENİ KALBİME GÖMDÜM......

Káç öLüm wáЯ$á qözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLaЯ Káßu$ Y!né KoЯkuy0ruMmM

n e g ö z l e r i n d e b i a n l a m n e d e s ö z l e r i n d e b i ç i k a r a r a r i m , h a y a t i k u r a l l a r a g ö r e d e g i l k a f a m a g ö r e y a s a r i m . . . !

H e r G ü n B ö y l e y i m i s t e . . . B e n M a h k u m A s k k e l e p ç e ! ! !

B i r S e v d i g i m V a r k i S o r m a y i n B e n o N a D e L i o B E N D E N D E D e L i . . ! !

s e v d i m b e n s e n i n e r d n b i l e y d i m s e r e f s i z l i g i n i . ayrıldık sna anlatamadm kaçtım kaçtm kurtulamadım

Ben sana kıyarmıyım o kadar hiyarmiyim

Yüreğim ßoştu Çünkü Sen Yoktun Sen Geldin Ve Yüreğime Girdin Sen ßeni Sevmedin Ateşin Suyu SEvmediği Gibi Ağlatacaksın Geceleri

FOrMat ATtım ANıLaRıma.........

BnDEn YeNİ Bİr BEn BEkLiYOrSan HaTaLıSın......

qiTmé n'Olr qiTmé iTrZlar éLmdé Déİl YaLNzm Yalnz YanLIzkLAr éLmdé Déil

NaSL ßr $éwdAYsha ßu Kr$hı kOyamam DayNmam KısKnrm $éni PayLa$hamaM

O qÖnl qöNlüMé ß0$h DiéMi qiRdi SöLé qöNLm $héN sÖLé Na$HL SéwDiqiM!

ßu KaLaßılıın İÇnDé YapAYlNz H!$$éTMéqTéNsHé DünYnn ßr Ucnda Téq ßa$ıNaYm

SEniN iÇİN aKaN gÖzyAŞlaRıM kUrşuN oLSUN...senn bnİ vUrDUğN gBi kAlbNdn vURSuN...HERşEyİ biİRKtiRdiM içMdE tEk kElİmEyLE bRlEştİRdiM sOnUNdA....defollllll!!!!!!
bİrgÜN biTeR diOSuN uNuTabİLcEk miSiN?
bn sndeN bi pArçayıM aTabilcK misiN?
hAdi kOpAR pArMağInI kıyAbiLcEK misiN?
bn senİN kOpARDıĞIN pArMağInDaN aKaCaK kAn deĞiL...
gErİye kAlAN aCıyIm dayAnA bilCeK miİsN??

HaTIrLaMAk İsTİYOrUm GöZLeRİnin ReNGİ YeŞil MİyDİ
YaPRAKLar KDr
MaVİ MİyDİ DENizLer Kdr
Ela MIYDı DaĞlArIn TepeSİ KdR
Haa ŞimDİ HATırLaDım
SEnin GözLeRİn KÖRdü AŞKImI GÖRmEyecK Kdr'

Eskiden olsa arkandan bakar ağLardım,şimdi arkama biLe bakmam.
Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam…!

Bugün bensem Dün sensin, Deli bensem Zincirim sensin, Sarhoş bensem Şarabım sensin,
Aşık bensem Aşkım sensin ve ben hala yaşıyorsam Sebebi Sensin….

SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,
ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN…

HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIM…HANGIMIZ OLDU

Sen ßenDen AyrıLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen … ßen Senin
UğrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar ßüyüDüm Demek†ir…

Aydınlık dunyamı karanlık eyleme,Seven yuregımı sensızlıge surukleme,
Her sıgara dumanında aklıma duşme,Duste gor benım dustugum bu hale.

AşK YaSaK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK

üzüℓмє υηυтмαм αуяιℓιк ναя ∂ιує , üzüℓмє αşιğιм ѕєνιуσяυм вєη уιηє..

hæyæt ækIp gID£rk£n æwuçlærImIn æræsIndæn £gILIp y£r£ toplæyæmIyoruM pærçælærımı..

ßĔş РÁŔÁ ĔĎĔŔ МĨ VÁŔĹığıŃ ĶĨ ŶŐĶĹÚğÚŃ ÁČıŤŚıŃ ßĔŃĨ...

banane gelcekse dünyanın sonu bitcekse bitsn artık hayat yolu..

кιмѕє ∂υумα∂αη öℓмєℓιуιм, αğιzιмıη кєηαяıη∂α вιя ραяçα кαη вυℓυηмαℓι ... нαкιкι ѕєвєρ вυηℓαя∂αη нιçвιяιѕι σℓмαмαℓ

๔ยคภlค אคşค๓ค๔ı๓ кเ ๒є๔๔ยคภlค ölєאเ๓...

αмαη кαℓвιм ѕαкıη güℓмє ηє zαмαη güℓ∂üη єятєѕι αğℓα∂ıη

אคşค๓คк เçเภ אคlשคг๓ค๔ıк öl๓єк เçเภ๔є אคlשคг๓คאız...

ŶÁ ŶÁşÁМÁĶ ŦÁŹĹÁ ßÁŃÁ ŶÁ ĎÁ ßĔŃ ŶÁşÁМÁŶÁ...

SeRsErIlEr aĞlAmAz sErSeRiLeR AğLaRsA KiMsE SuStUrAmAz iNaNkI SoSyEtE KıZı hErKeS SeRsErI OlAmAz
ŚĔŔŚĔŔĨŶĨМ ŚŐĶÁĶĹÁŔ ĔVĨМ ŚĔŔŚĔŔĨŶĨМ ÁĎÁМ ĞĨßĨ ŚĔVĔŔĨМ ßÁŃÁ ßĨŔ ÁĎıМ ĞĔĹĔŃĔ ßŃ ŐŃ ÁĎıМ ĞĨĎŔММ

α¢ι çєкмєуєηℓєя, вαѕкαℓαяιηιη α¢ι çєкєвιℓє¢єgιηι αкιℓℓαяιηα вιℓє gєтιяємєzℓєя o_O°

Oº° αкιℓℓι σℓαηℓαя ѕєвєρℓєя кσηυѕυη∂α тαятιѕιяℓαя.αмα ηιнαι кαяαяι ѕσηυ¢тα ѕυяєкℓι αρтαℓℓαя νєяιя °ºO
]|I{•----» αℓαу, çσgυ zαмαη αкιℓ уσкѕυℓℓυgυη∂αη ιℓєяι gєℓιя «----•}I|

••¤(`×[¤ ÁŚĶĨŃ ĨĹĶ ŚŐĹÚĞÚ МÁŃŤĨĞĨŃ ŚŐŃ ŚŐĹÚĞÚĎÚŔ ¤]×´)¤••

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кιямα. вєℓкι ∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяι тєк ѕєу σ∂υя؟؟؟

αуαктα σℓмєк ∂ιz υѕтυ уαѕαмαктαη ∂αнα ¢σк σηυя νєяι¢ι∂ιя...

+*¨^¨*+ αуηι нαтαуι ιкι кєz уαρмα +*¨^¨*+

αуяιℓιк, ѕєν∂αηιη мєянємι σℓ∂υgυ gιвι öƒкєуι ∂є кιηι ∂є αzαℓтιя..

вαяιѕι кσяυмαηιη єη ιуι уσℓυ ѕαναѕα нαzιя σℓмαктιя

ßÁŚĶÁĹÁŔĨŃĨ ÁVÚŤМÁĶĹÁ ĶĔŃĎĨ ÁČĨĹÁŔĨŃĨ ÚŃÚŤÚŔŚÚŃ..

๒คzเ אเкเlเรlคг ๔คђค קคгlคк кคlкเภเรlคгเภ tєรשเкçเรเ๔เг.

вєкℓємєуι вιℓєη ιηѕαη нєяѕєуι єℓ∂є є∂євιℓιя

вιя ∂üѕмαηι вαgιѕℓαмαк, вιя ∂σѕтυ вαgιѕℓαмαктαη ∂αнα кσℓαу∂ιя..

ßĨŔ ĶÁĎĨŃĨŃ ŶüŹüŃĎĔ ŤÁŚĨĎĨĞĨ ĨŦÁĎĔ, ŚĨŔŤĨŃÁ ĞĨŶĎĨĞĨ ĔĹßĨŚĔĎĔŃ ĎÁĤÁ öŃĔМĹĨĎĨŔ
вιяι ѕαηα ѕαяιℓ∂ιgιη∂α, öη¢є σηυη кσℓℓαяιηι gєνѕєтмєѕιηι вєкℓє.

๒เгเรเภє รєภเ รєשเא๏гย๓ ๔є๓є Ŧเгรคtเภเ ครlค кคçเг๓ค...

вö¢єк σℓмαуι кαвυℓℓєηєηℓєя, єzιℓιη¢є ѕιкαуєт єтмємєℓι∂ιяℓєя

вüуüк мυтℓυℓυкℓαя, вüуüк α¢ιℓαяιη уαηιвαѕιη∂α∂ιя...

ČÁŔĔŚĨŹ ĶÁĹĎĨĞĨŃĨŹĎÁ ßĨĹĨŃ ĶĨ ŤĔĶ ČÁŔĔ ŶĨŃĔ ĶĔŃĎĨŃĨŹŚĨŃĨŹ...!

¢єѕαяєт öℓмєк ∂єgιℓ уαѕαмαкℓα öℓçüℓüя...

ςєรยг ๏l. ๔єﻮเlรєภ ๒เlє öאlє ๔คשгคภ. ђเç кเ๓รє คгค๔คкเ Ŧคгкเ คภlคאค๓คz

∂єνℓєя gιвι єѕєя νєямєк ιçιη кαяιη¢αℓαя gιвι çαℓιѕмαк gєяєкιя..

ĎĨŃĹĔМĔŶĨ öĞŔĔŃ. ßÁŹĨ ŦĨŔŚÁŤĹÁŔ ĶÁРĨŶĨ ĤÁŦĨŦ ŤĨĶĹÁŤĨŔ...

ĎüŚМÁŃĹÁŔĨŃ ĔŃ ßüŶüĞü ĎüŚМÁŃĹĨĞĨŃĨ ĞĨŹĹĔŶĔŃĎĨŔ..

∂üѕüηмє∂єη ögяєηмєк ναкιт кαувєтмєктιя..

... єgєя вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяιη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυѕυуσяѕα
σяα∂α güηєѕ вαтιуσя ∂ємєктιя ...

؟؟؟єη çαвυк кυяυуαη ѕєу göz уαѕι∂ιя؟؟؟

ĔŃ öŃĔМĹĨ VÁŹĨŦĔМĨŹ; ĶÚĹÁĶĹÁŔĨМĨŹĨ, ŚöŶĹĔĎĨĶĹĔŔĨМĨŹĨ
ĎÚŶМÁŶÁ ÁĹĨŚŤĨŔМÁМĨŹĎĨŔ..
єяιѕмєк ιѕтє∂ιкℓєяι вιя нє∂єƒι σℓмαуαηℓαя, çαℓιѕмαктαη ∂α
zєνк αℓмαzℓαя...

!...Ŧєlคкєtเภ ๒เг เאเlเﻮเ שคгรค ๏๔ค ђคкเкเ ๔๏รtlคгเ๓เzเ tคภเt๓ครเ๔เг..!

gєяçєgι ιηѕαηℓαяιη öℓçüℓєяι ιℓє ∂єgιℓ, ιηѕαηℓαяι
gєяçєgιη öℓçüѕü ιℓє тαηι...

gєяçєк ιℓєяℓємє ιℓєяι¢ι σℓмαктαη ∂єgιℓ, ιℓєяℓιуσя σℓмαктαη мєу∂αηα gєℓιя

...gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк
вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм...

ßenim hayrım var! Ama aynım yoq ! kayqım var ama kayßım yoq Sana saygım var ama Tahammülüm yoq

qitme qeriye dön unutma adımı..

ĶĔŃĎĨ ĶÁĎĔŔĨМĨ ĶĔŃĎМ ŶÁŹĎıМ ĶĔŃĎĨ МĔŹÁŔıМı ĶĔŃĎĨМ ĶÁŹÁČÁğıМ

รєשﻮเ אüгєк เรtєг รєภ אคlคภςıรıภ รєשﻮเ๔єภ คภlค๓คאคภ zคשคllıรıภ

Ne sEnInLe oLuYo nE De sEnSiZ....

яυнυм вєηι тєякєттι уαηℓızıм....

BaNa dÜnÜmÜ GeTiRn bN SiZe yArInIlArImI VeRiYiM...

ßen onu kaybetmedim o kendini kaybetti...!!

ѕαкℓıм∂α ѕєν∂αм ѕαкℓıм∂α ѕєν∂αм ѕαкℓıм∂α єη ѕσℓυм∂α...

รєש๓єк öl๓єкtг ๒ภςє ๒ภ๔є รєש๓เşt๓ öl๓є๔ภ öภςє...

єรкเ๔єภ кคгคภlıкtภ к๏гкคг אคğ๓ยг๔คภ üгקєгเг๔๓ şเ๓๔เ кคгคภlıкlคг รıг๔คşı๓ אคğ๓ยгlคг ﻮözאคşı๓ ๏l๔ย...
Ne Eksik Ne de Fazlasını Ara Seni Üzenle Asla Uğraşma

Tak Boynuma İpini, ya da kes biLeğimi.. Sensiz yaşatacağına öLdür ßeni, daha iyi !!

BuLUtLaR AğLıYoRsA bEn SuSaRıM :!: BeN AğLaRqEnDe OnLaR SuSSuN!

тαηяıм вι кυℓυη∂αη ∂ανα¢ıуıм:::

ƒαякıмı ƒαякєтιιη уα αятıк ƒαякєтѕєη ∂є ƒαякєтмєz

уαℓαη ∂σѕтυм αşк ∂ιє вιşєє уσк
вη υηυтαмα∂ıм güℓüм ѕєηιη уαρтığıηı уαραмα∂ıм...

вιя güη αşкℓαя вιтєя нαтıяαℓαя кαℓıя кιмι ѕєννєяєη ѕєν нєρ нαтıяℓαтıя.ѕαηмα вιя вαşкαѕı уєяιηι αℓıя gєℓєηℓєя gι∂єηι вιя güη αяαтıя...

DüN GeCe sAnA IçTiM ŞeReFiNe dEğIl ********lIğInE...

ѕєν∂ιм αмα şєяєƒѕιz σℓ∂υğυηυ тαнмη є∂ємє∂ιм..

HeRKeS On NuMaRa OLmaK İçİn ÇaLıŞıYoR BeN İsE ÇoKTan 1 NuMaRa OLduM BiLe...

KoNu$KaNıM DıRDıRCı DeĞiL,SeMPaTiĞiM $ıMaRıK DeĞiL,özVeRiLiYim eNaYi DeĞiL,DüRüSTüM SaLaK DeĞiL,iYiYiM MeLeK DeĞiL,ZeKiYiM uKaLa DeĞiL,DeĞeR VeRiRiM DeĞeR iSTeRiM,HaK eDeNLeR HaYaTıMDa oLuR..HaK EtMeYeNi ÇıKaRMaSıNı iYi BiLiRim.

Sen Yoksan Ben Yokum...Sen Yoksan Hiç Kimse Yok...

Âkâñ Gøz Yâ§LârImI Sâñâ Hârâm Êttîm..

*öL dé öLürüm sénin için.. ama séén ßunu anLamıorsn!!!

*snn için akacak ßir damLa qözya$ım ßiLé kaLmadı..

*ßa$kasına aitsin ßiLiorm.. inadına hér qéçén qün séni daha da séwiormMm..

'Bulutlar ağlıyorsa ben susarım,ben ağlarkende onlar sussun.''
ẽήί گẽήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگямŧįήℓε

Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎo я

įگŧεмεм گε√ίℓмεЎį گε√įℓмεκ گεήگįzℓįκگε

Uўκuм Fįяαяį Gεcεм Fįяαяį ßεή Fįяαяį ßu گααŧŧε

ÇεκŦįЎگεή καhяįмį hεℓαℓ εŦ hακκįήį zoяℓu گε√dαм hoگcακαℓ

Hεя ℓįмαήα Uğяα αмα Dεмįя αŦмα ßu ßεήįм Ŧεκ hαŦαм

Įήگaή ßazεή Ўa doگttuя گaήa Ўada Düگмaή ;Ўa hįc Ўoκмuگگuή Gįßį uήuŦuℓuяگuή Ўa da ßįя aή ÇįκмaZگήή aκℓįήdaή įگtε ßεή ήε Ўazįκκį HεP UήutaмaЎaή

ßεήį ßįя گεή aήℓadįή ; گεήdε Ўaήℓįگ Aήℓadįή

УàģмцгĻц ﮎǿκąκĽáгđà ΉàУátιмι Ąгιעøгцм

گaℓaκ κįz ήaگįℓ Ŧavℓaήįя

WazGεÇŦįм GÖzℓεяįήDεή

Ўaℓήįzℓįκ PaЎℓaگįℓмaz* PaЎℓaگįℓįяگa Ўaℓήįzℓįκ Oℓмaz
Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydan lar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen beni ozaman gör ...

Seni ben kendime KADER saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !

CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .

Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağırDınız . .

KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider... KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Kimseye soramıyorum seni!
Kirlenme diye hiç öpmedim ya...
Belki başkasını seversin diye,
hiç söylemedim sana sevdiğimi.
Bilmiyorsun,
boğazımda düğümsün!
Yutkunsam gideceksin,
yutkunmasam...
Ölürüm...!

''Bakışı bakışa ekleyerek bakmayın, buyrulmuştu'', bakışı bakışa ekleyerek bakmıştım ona.
Oysa adımla adı arasına haram sözcüğünün harfleri düşecek olana bakmamıştım hiç.
Bir günah gibi düştü düşünceme bahtıma.

Hayır! bu defa vedalaşmak yok ... Zaten bu vedaların sonu yok...!!
Al hatıraları yanına paşa paşa git... Ayrılıklar kavuşmalara gebeymiş ..!!
İstemem Kalsın... Ayrılıkları da kavuşmaları da tak peşine ..!!
!!! ..Çek Git.. !!!

hasretin kançanağı gözlerinde oturuyorsun
seni soruyorum
hiçbir şey bilmiyorsun

Bir boşluğa tutunmuş asılı, tutsak
Çıkış yolu kapalı, vuslat uzakta
Umutlar tükenmiş, işte son durak
Sermayem gözyaşım, sermayem hasret

Avuçlarımdan akan yaşlar,
toprağa düşüp filizlenseler de
her biri bir gözyaşı.
Her biri ayrı bir acı ....

Gülerken ağlamak nasıl?
Veya ağlarken delirmek,

Bu evin içine yaLnızLık qirdiqinden beri ..

Her odası darmadaqın, tıpkı ruhum qibi..

Ya a$k bitti, ya zaman..
İkisinden biri…

HaLa yanaqımda qözya$ımın izLeri…

SevgiLim ho$çakaL…

Yüzüme yaLanLarLa
Baktıqından beri..
AkLımda bir karma$a
İçimde acı izLeri..

*
**
Sen, yaşadığım en güzel dört mevsim, yüreğime ekip, gözyaşlarımla beslediğim en büyük sevdasın.

Bazen kilometrelerce uzak, bazen aldığım nefes kadar yakınsın...

Uzak diyarlardan gelen sesinin merhabasıyla gelir konar yüreğime kelebekler...
**
*

Sadece Harcandı Benim KaLßim 'O' BüyüK OynaDı Bense BüyüK KaybettiM..!!!

.

Gözlerim sansür perdesi

Bensiz ruhuna kaç para biçtin...?
Hadi git, durma
Görmezden geldim
Beni, benim önümde yerle bir ettin...!

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana
bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük
gerçek...

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

Unut dediler , unuttum. Ama seni değil, unut diyenleri .

ist.ankara uçakla dört saat,severim seni 24 saat

Kır Kalbimi Gönlün Olsun,Al Herşeyi Gözün Doysun,Şimdi Başka Kollardayım,Bu Da Sana Kapak Olsun

Seni Sevdimde Ne Oldu Tuborg ile Telsim Zengin Oldu

ÇöLüN,SuYa ÖzLeMi,BeNiM SaNa OlaN AşKıMıN YaNıNdA HİÇ KALIR

Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM

Kalbim her dakika hızla çarpardı göğsümün içinde ateş var gibi

Aşıkım ek iş olarak da öğrencilik yapıyorum.
..

(ya Yari Dalgali Olmali Deniz)--ya Tam Durulmali , Ya Da Kudurmali,,(yari ümit Vermemeli Sevgiliye)-- Ya Adam Gibi Sevmeli , Yada çekip Gitmeli...

Eğer beni bu BİLGİSAYARDA, bu KOLTUKTA, bu şehirde b
ulamazsan,
Sevgilim bilki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim.

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
..ßazı $éyLér iÇin iyi oLmak yétmiyomu$ .. séwiLmék iÇin a$k iÇin iyi oLmak yétmiyormu$ .. ya Da yétiyormu$ ..

KayaLarDaN kayaRıM, yoKTuR beNiM ayaRıM, geRekiRse kayaLara da kayaRıM..

GörünDüğün kaDar DéğiL ßénim ßaktığım kaDarsın ...

KaLßimin üstüné kumarLar oynaDım , aşkLar yaLan ama yaLanLaraDa DoymaDım ..!

a$k Çi$ qißiDir qéLincé tutamazsın ...

yüzüm qüLéç oLsaDa ! KaLßim kan ağLıyor !!

DuyquLarıma ésir oLuorum séni qörüncé .. insan ßin kéré mi öLür ßir kéré séwince

Déniz*é Döktüm kénDimi ucuza qitmiyéyim Diyé ßuqün sıyrıLDım roLLérimDEn MUTLUYUM !!

SéninLé ßirLikté kayßoLanLarı arıyorum ßa$ka $éyLérDé a$k $arkısı DeğiL ßu qéLDi iÇimDén ....

yiné DaLmı$ım aynaDa yüzüm ağLar yiné daLmı$ım éLimDé fotoğrafLar

öLüm oyunu Çift ki$iLik ,ağır Çékén mat oLur !

ßir mécßuяriyéti Çoktan kaßuLLénmi$ .. hatta o mécßuriyété aLı$mı$ qißiyim ..

NérDésin hakiki sévqiLi .. uğrunDa véririm hér $éyi ..

éLLérinDén tutsam iyLé$méz yaram .. yüzüné ßaksam aynı a$kLa ßakamam !!

kimi a$kLar hiç ßitmézmi$ .. ßizimkisi ßiténLérDén ..

aL éLini kaLßimé ßi koy .. i$té qérÇék ßu ..

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
υzαкℓıк ιηѕαηıη ιçιη∂єкι уαηℓızℓıктα gιzℓι∂ιя...

KıR kAlBiMi GöNlüN oLsUn, Al HerŞEyİmİ gÖzüN dOySuN, şİmDi BaŞkA aŞkLArDaYıM bu Da SnA kApAk OlSuN_!_!_!_!

Aşk bir oyunsa Game ower !

...нαηgι кαℓß ѕηι ßηιмкι кα∂αя ѕєω∂ι ؟

kıpKızıL bi qüneŞin önüNde masmawi bi yeLkendir hyT, aLır qötütrür sni biLinmeyen derinLikLere sewDa mawiDir, mawi umuTTu yüreğini hep maVi tut

a$k biR kumssaaati qibidir kaLp doLarken beYin boşaLır

dinLe arkada$, bu nasihaTı iyi tut a$kınDan öLsende düşüNme sakın unuT dünyada hiçbiR erkek bi kıZı qerçk anLamda sewmez we hiÇbr erKeK bir damLa qözyaşıNa değmeSS

mutLuLuuk baseN bi doruĞa warıLmaSı kdR qüç, baZen ömRü qeLincik kDr kıSa, baSen veDa kdR soğuk, ama hiÇbir zmn uzun diiLdir

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
1-isyan etme gök yüzü ne yaparsan yap benim kadar aglayamazsin!!. 2- Bunca Cilenin sonu Degilmi bir avuc toprak Ölümden yana Korkum yok Tek
korkum UNUTULMAK!!

3- Bu günüde gördüm Yarin yasarmiyim bilmem Gencligede güvenemem Ölenler hep ihtiyarmidir??

4- Daglarda cicek soldugu zaman Göklerde bulut oldugu zaman Yagmurlar sel gibi aktigi zaman Anlaki BITANEM ben geliyorum!!.

5- Saclarina ak düssün istemem Gözlerine yas dolsun istemem Bir tek dilegim var Rabbimden Mutluluklar senin olsun BITANEM!!

6- Bir korkudur girdi cikmaz icimden Beni böyle boynu bükük birakma Adini anarim her nefesimde Neolur BITANEM beni unutma!!

7- ismin dudagimda oldu bir hece Bakisin sitemli asksiz bilmece Uykusuz kaldigim kacinci gece Sokak lambalari sahidim olsun!!

8- Gönül bahceleri yuvasiz yersiz Hayatin tadi yok anladim sensiz Toprak mezar olsun bana kefensiz Yasayamam sevgilim inan SENSiZ!!

9- Hayalin gözümden birgün digermi Yazdigin yaziyi yillar silermi ismini anmadan günler gecermi Sensiz yasamak mümkünmü söyle!!.

10- Maziyi yasadim dün aksam yine yazdigin ilk mektup gecti elime Gözlerim takildi ilk cümlesine Seni seviyorum diye yazmissin!!

11- Askimin bahari sensin diyerek Kalbimin feryadi dinsin diyerek Hayatta yanliz seni severek Acilan gülümü dermeye geldim!!

12- Hasretin bir yana kahrin bir yana Sensizlik ne demek sorsunlar bana Bu hasretlik biter nasil olsa Yinede sevgilim doyamam sana!!.

13- Dolmasin gözlerin düsündügün an Gecmisle teselli bul zaman zaman Bu hasretlikte biter diye dayan Benden baskasini sevme ne olur!!.

14- Ben seni kalbime yar diyerek Gurbette sevgilim var diyerek Alin yazima boyun bükerek Gözel göslerini görmeye geldim!!

15- Mevsimlik bir cicekmisin bir bahar acip bir bahar solasin? vefasiz bir gönülemi düstünde dün hatirlanip bu gün unutulasin? Asla unutmaki hep
aklimdasin!!

16- insani yaslandiran yasadigi yillar degil, ulasamadigi arzularidir. hayatta en aci sey felaketler degil, yasanmasi mümkün iken yasanmayan mutluluklardir!!

17- Kimsin sen yasamak isteyipte yasayamadigim umutlarimsin, farkinda olmadan yillardir bekledigimsin belkide, kimsin sen, sen benim sevdigimsin sevdigimi söyliyebildigimsin!!.

18- Benim yollarimi bekler diyerek Benim hasretimi ceker diyerek Artik bu ayrilik yeter diyerek Sana canimi vermeye geldim!!

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Acı sözlerin gönülde bıraktığı en derin etkidir DİLYARASI.Ne yaparsan yap ama iyi bir insan olmaktan vazgeçme.

Adını kurutulmuş bir gül gibi yüreğimde saklıyorum.Bu sevgiyi senden uzaklarda,sensiz yaşıyorum.Ne sesin var ne de kokun...Bilmiyorum hangi günahımın bedeli bu.

Ağlamak çocuğa Affetmek Allah a Mahsustur Eğer bir gün beni üzersen çocuk değilim ağlamam ama seni AFFETMEM ...

Ağlayışım terk edip gidişine değil. Ben! Sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğini de alıp gittin.

AL HANCERİ VUR KALBİME KALBİM KANA BULANSIN,,,FAZLA DERİNE İNME çüNKü ORDA SEN VARSIN ya o kendini biliyor.......
aldanma güneşin sıcaklığına.... akşama kadardır biliyor musun.

Alev alev yanıyor kalbim sanki kan ağlıyor sensiz gecen günlerim hep beni ağlatıyor

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ.. ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн.. νє "αşк", уєя∂єη göğє вσş !!

şımaRık - ukaLayım isTeince Lafı koyaRım ama çok haSsaS ve aLınqanım çözemessiN ßeni..! ßen zoR oLanLaRdanım.

Sen çölde tek bir çiçek olsaydın seni kurutmamak için ömür boyu ağlardım prensesim...

kaLbimn mührünü aÇan tek anahtar , né oLur snDé terk étmé ßéni ..

hayata anLam yükLüyorum ıııııııı[]ıı %99..

ßéN vodafoNé gißi aNı yaşarkén , SéN turkcéLL gibi hér yérdE béNi çékérsiNN!!

I иээd a li††lэ яоом †о βяэa†нэ , ẅisн I cоuld fiиd a ẅaγ †о disappэaя

SaNa iCiNDé S.x Vé TaTiL 0Lan ßi ÖnéR!M Var " S..Tr qiT

٩(●̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶

bir séni séwrdim séndé biLirsin bén yaLnz aqLarkén sénLé qLérdim yaşadıqmı snmazdım sénsz qnLeri..

GözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR!!

Kiмśe ĐéiŁiм,
KiмśeyŁé ĐéiŁiм,
kéηĐiм ĐéiŁiм,
kéηĐiмiη hi¢ ĐéiŁiм,
βurĐa déiŁiм,
orĐa hi¢ oŁмi¢aм .

Buranın havası bozuldu! Biri ışığı açsın, fotosen¤¤¤ zamanı!

Hεя ℓįмαήα Uğяα αмα Dεмįя αŦмα, ßu ßεήįм Ŧεκ HαŦαм

aŞk nasıL iki kiŞiLiq qöz qöRe qöRe deLiLik...hani hayaT müŞteRekti üzünTü nie Teq kiŞiLiq..?

Ne unuTacaq kadaR nefRet eTTim...nede hatıRLıycak kadaR ç0q sevdim

qeLdiin zaman b0şLuq doLduRan deıL..qiTTiqin zaman yeRi doLduRuLmayan oL..!!

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
çizdim sildim geçmişimizi
geleceğe dair bütün eskizleri

senle yarınım yok ki
"hayatımsın" cümlesinde
gizli özne sanmıştım kendimi..

MADEM Kİ VARLIĞIM ACI VERMİYOR SANA,
MADEM Kİ YOKLUĞUMDA DAHA MUTLUSUN YOKLUĞUMLA KAL SEVGİLİ...
YOKLUK BU AŞK İÇİN BÜRÜNDÜĞÜM SON KİMLİK OLSUN...

Bİr hüZÜN BULUtU GELİpTe ÇÖqeR
yhOqlUĞuNA AĞIt YaqaR AğlARIm
ÖzLEMin DaĞLaRcA BÜyür İçİMde
BeNdeKİ REsMİNE BaqAr AĞlaRImM

ßazne cidi, ßazen şakacı

ßazen duygusal, ßazne dertli
ßazen güzel, bazen çirkin

ßazne suskun, bazen geveze
ßazne deli, bezen mannak

Ama her daim.....
Chatlak

SEVMEK bulutların üzerinde gezinmek
SEVMEK yeryüzünde sürünmek
SEVMEK yetti artık dememek
SEVMEK yorulmak, usanmak nedir
Bilmemektir...

FarKımı FaRketmiYenin, FarKını YeRim...

Pa$a GönLüm İsTéRSé SéVéRim Zorlama İsTérSém Sévdiririm

DiyéCékSinKi NéRéYé Kadar Bu HavaLAr

Kim TaKaR ! DévRan DöNéNé kaDar!

Benim kaLbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur..
KırıLan kaLbimi onarmak qece doqan qüne$e benzer..
Sen O suya Yazı Yazdın. $imdi qüne$in doqmasını bekLe...Eski Yerini kaLbimde Arama.

a Y n I yE rE a Y n ı YeRdEn b A k I n C a
K e L i M e L e R e GeReK k a L mA z..........

A$K ISLANMAKTIR....BELKİ ZATURRE OLUR$UN BELKİ NEHİR...
BELKİDE BALIK OLUP ÇEKER GİDER$İN...
AMA BENDE KU$ OLACAK$IN....

Ben yürüdüm ve benLe yürüdü uzakLar...

Siraç

Yönetici
Admin
Editör

ßen alnı ak, yüreği pak sevdamızı yokluğa inat yaşatacağım. (!)

Hayata ceZasıNı qüLü$ünLe öDe..!

Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini.

Gittiğim eğer bensem, söyle bana kimden gittim?
Sende yoktuN zaten ben, ben yine bende bittim...

özgür bırakıyorum
kafesteki yüreğimi
yine yüreğim yüreğin oluyor...

Sonuna varamayan masallarda kaldım…

ellerim tutmadı vedada, yaşlandım
beni kendinde bağışla

Siraç

Yönetici
Admin
Editör

$ipaRi$L€ oLuYoRSa B€Nd€ a$ıK oLMaK iStiYoRuMmM.....

Hεякεs кεиdi кαdεяiиi кεиdi чαzαя ωε εи iчi şεкiℓdε σчиαя
чα dα σчиαмαчα cαℓışıя..
αмα gεиεℓℓiкℓε чα σчuи oℓuя чα dα σчuиcαк

Konuşmak gerekir bazen
susmak artık çare değilse…
Anlatmaya başlamalı bi yerden
en başta kendinden...
)

Gözlerim görmez
ellerim tutmaz olmuş.
Anılarla yaşamak ayrılıktanda zormuş..
Söylenen her şarkı;
Bana seni anlatırken

Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter..

Önceden Sahip Olduğum $eyleri Kendimden Uzakla$mı$
Görüyorum ve KayßoLmu$ $eyler Artık ßenim için ßirer Gerçek Oluyor ..

Tarif Edeyim GeL ßuL ßeni ..

Zirvéyé Çıkarkén GördükLériné SéLam Vérméyi Unutma
İnérkéndé Aynı YoLu KuLLanacaksnn...!!

Benden İyisini Buldugnda Çık Karşıma
O Zaman Belki Bükersin Boynumu Ben Aslında Sana Hiç
Oynamadım En Tehlikeli Oynumu