Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu Karatay Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu Hakkında - Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu Tanıtım - Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu Resimleri - Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu İletişim

Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulun ismi bulunduğu mahalleden gelmektedir. Okulumuz 1925 yılında.İki derslik halinde inşa edilmiş Çevre nüfusunun hızla artması sonucu yeni dersliklere ihtiyaç duyulduğundan Uluırmak İlköğretim Okulu 2005 yılı Eylül ayında yıkılarak yerine hayırsever Doktor Sedat Yüksel tarafından 16 derslikli yeni hizmet binası yapıldığından okulumuzun ismi İl Milli Eğitim Komisyonu tarafından 30.06.2006 tarihinde KARATAY DOKTOR SEDAT YÜKSEL İLKÖĞRETİM OKULU olarak değiştirilmiştir.20 Kasım 2006 tarihinde eski 8 derslikle beraber 24 Derslik olarak eğitim-öğretime açılmıştır.

Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: DOKTOR SEDAT YÜKSEL İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: MENGENE MAH.EMİRGAZİ SK. NO:14
Telefon Numarası: 3323531556
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
uluirmakioo@gmail.com
Web Adresi: -

Doktor Sedat Yüksel İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr