Doktor olmak için başlıca hangi özelliklere sahip olmak gerekiyor?

• Konuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

kayıtsı üye

Sponsorlu Bağlantılar
ben soğukkanlı birisiyimdir ve sayısalım çok kuvvetli fenimde süper fen lisesini tutturmak istiyorum ve doktor olucağıma inanıyorum.

1-Araştırmacı gücünüz çok kuvvetli olması lazım.
2-Soğukkanlı olup kandan korkmamaya ve duygusal yönünüzü göstermeyerek hastalarınıza pozitif enerji vermeniz gerekecek.
3-En ömenli maddelerden biri olarakta çok dikkatli olup sağlık sorunuzun olmaması lazım.
5-Sayısal zekanız güçlü olması gerekecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
B

Berfin

Matematiğim çok güzel.Fenim de harika.ğşallağ doktor olma hayalim gerçek olur.:)).:))

Son düzenleyen: Moderatör:
D

doktor ...

Bir kere o yazıda
1.
2.
3.
(4)
5. yazılmış oysa orada 4 unutulmuş...
Konuya gelince doktorluk mesleğini PARA sı için değil İSTEDİĞİNİZ VE BAŞABİLECEGİNİZ için seçin .Yani başarabileceğine inanıyorsanız bu işe atılın .
PROF. DOÇ. DR. G.G.Ü.

D

Duygu *******

Benim de matematiğim ve fenim çok iyi ama kan görmeye dayanamıyorum.9. Sınıfa geçeceğim. Küçüklüğümden beri doktor olma hayali kuruyorum ama küçücük bi kan görünce bile gözümü kapatıyorum:(
"Kan görmeye dayanamiyorsan doktor olamazsın" dedikleri zaman daha da hırslanıyorum.Yani hırslı biriyim ama korkumu nasıl yeneceğimi bilmiyorum:( :(:(:(:(:(

G

Gizemli ben :)

Merhaba arkadaşlar ben sayısal son sınıf ogrencisiyim matematiğim iyi yanı sınavlarda 40 sorudan 26 \30 net yapıyorum ama fenim çokta iyi değil çok calisiyorum doktor olmak istiyorum ama yapamayacagimdan korkuyorum ama hala umudumu yitirmesine sonuna kadar calisacam inşallah Allah emeklerimizi boşa çıkarmaz
Amin...

S

Shdhxh

Benim tüm derslerin gerçekten çok iyi özellikle FEN ve matematik dersinin vallahide billahi bende beyin cerrahı olmak istiyorum matematiğin 93 fenim 90

K

Kayıtsız

Bende doktor olmak istiyorum hepimiz oluruz inşallah bnm mat ve biyoloji yani fen süper ama meslek lisesindeyim :(

A

afranes

doktor olmak istiyorum demekle olmuyor öyle olsaydı herkes doktor olurdu. Doktor olmak istiyorsan çok çalışman gerekecek, pes etmemeniz gerek, insanlara güven vermeniz gerek, çok okumanız gerek, vs vs böyle gider anladınız mı? DOKTOR OLMAK İSTİYORSAN İLK ÖNCE KENDİNE SORMAN GEREK SEN KENDİN BUNU GERÇEKTEN İSTİYOR MUSUN ?...
SORMAYI UNUTMAYIN KENDİNİZE

K

Kedibeyaz00

Ben doktor olmayı çok istiyorum .Beyin veya kalp cerrahı matematik ve fen super ama matematik 99.ooo puan

doktorluğun başlıca kuralları selen özellikle sana soruyorum doktor olmak için başlıca hangi özelliklere sahip olmak gerekiyor?

1-Araştırmacı gücünüz çok kuvvetli olması lazım.
2-Soğukkanlı olup kandan korkmamaya ve duygusal yönünüzü göstermeyerek hastalarınıza pozitif enerji vermeniz gerekecek.
3-En ömenli maddelerden biri olarakta çok dikkatli olup sağlık sorunuzun olmaması lazım.
5-Sayısal zekanız güçlü olması gerekecek.
iyi değil ama yinede fenim süper isterseniz başarırsınız arkadaşlar ben de başaracağıma inanıyorum başarılar ve sevgilerle