Doğum Günü Söylenecek Sözler

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Doğum Gününde Söylenecek Güzel Sözler

♥♥Sevildiğini bil sende sev mutlu ol hayatını doyasıya yaşa her zaman böyle gül doğum günün kutlu olsun arkadaşım..♥

♥Hayat sana gelecekte hep güzel günler getirsin mutlu ve sağlıklı yaşa nice güzel senelere doğum günün kutlu olsun..♥

Sevgilim seni çok seviyorum yanında değilim ama kalbindeyım bensiz ilk doğum günün değil ama inşallah son doğum günün olur doğum günün kutlu olsun hayatım.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl bir yasam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN!

Sağlık basari, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR...

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara...

Sen başıma gelen en tatlı belaydın aşkım. Doğum günün kutlu olsun ileride aynı yatakta uyanma umuduyla..

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş..Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyiki doğdun iyiki benimlesin Herşeyimm Seni çok seviyorum.. BİTANEM.

Senin Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun iyiki varsın birtanem.

Seni seviyorum birtanem bugün biradaha yaşlanmış olabilirsin ama sen hala benim birtanemsinn..