Doğum Günü Mesajları Aşk Doğum Günü Sözleri Aşk

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Doğum Günü Mesajları Aşk

Aşk kadar sıcak... Karlar kadar berrak...çiçekler kadar saf bir mesaj.. Doğum Günün Kutlu Olsun..

Adını aşkla yazdım gökyüzüne fırtına düşmüş kaderime yolumu çizdim sen yine emrin olur aşkım baş üstüne,nice senelere

Yokluğun yağmura yazı yazmak gibi zor, sensizlik ise ölüm kadar acı, sen nefesim kadar önemli, canım kadar değerlimsin, iyi ki doğdun biriciğim

Bugün belki çok kimseden doğumgünü mesajı alacaksın, ama şimdi okuduğun en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. kurduğun hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın…

seni öyle çok seviyorum ki hiç bir şeye değişmem çünkü satılık değilsin değişme kartın yok.. iyiki doğdun aşkım seni çokl seviyorum…

Mutsuzdum hayata küsmüştüm sanki umutsuzdum bir anda sen geldin değişti dünyam,bugün benim için çok anlamlı eğer bugün sen doğmasaydın nasıl aydınlanırdı dünyam… iyiiki doğdun bebeğim

Elini kalbine götür, gözlerini kapat, ruhumu sana gönderiyorum. Birazdan öpüleceksin, yeni yaşın kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun bana bu güzellikleri yaşatan en güzel varlık.

Dünyadaki hiç bir güzellik.. senin güzelliğin karşısına seni tanıdığım günden beri geçmedi.. ve geçemez sevgilim.. iyiki doğdun iyiki benim oldun

bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim,bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bitanem...

sevmek yasamak ise seninle yasamayı isterim, ayrı kalmak özlemek ise yalnız senden ayrı kalmak istemem, seninle doğmadım ama seninle ölebilirim iyi varsın bitanem

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara...

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Seni tahmin edecegin kadar deyil,tahammul edemeyeceyin kadar cok...seviyorum.Sana ''SEVGILIM'' diye bildiyim icin kendimi cok sansli goruyorum.Iyi ki dogmussun ''Sevgilim''ve iki benimsin.

benim için bana ilk baktığın gün elimi tuttuğun gün ilk öptüğün gün ve bunların bana hediye edildiği doğduğun gün kutlu olsun snele bır gunumu deil ömrümü paylaşmaya hazırım iiki varsın iiqii benimsinn dğm gnun ktlu olsun canımın içi

iyiki varsın ve iyiki bendesin benmlesin .. suan yanında deglim belki ama tumkalbmle sennleyim .. nice senelere..aşkım

dünyanın en ışıltılı gözlerine ve en güzel yüreğine sahip insan iiki doğdun ve iiki varsn seni çok ama gerçekten çok seviyorm...

varlıgın varlığm sebebın sebebım niyetın niyetımdır bnmlesın ya bundan otesı yok sevmeyı ve sevılmeyı hak eden yureğnle hayata hosgeldn bıtanem ******** net doğum gunun kutlu olsn!!

sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyiki doğdun iyibenimlesin aşkım seni çok seviorum

Sen iyi ki doğdun Ben iyi ki yaşıyorum Ne güzel şey Seni hala seviyorum birtanem.

Bugün sen değil seni tanımakla ben yeniden doğdum,senden öncem hiç olmamıştı çünkü sadece senden sonrası var doğum günlerimiz kutlu olsun aşkım meleğim..

Doğum günün kutlu olsun,sevdiğim mutlu ol senelerce. Sana boncuktan kuş yaptım, konacak pencerene.

doğun günün kutlu olsun sana bir hediye birde kalbimi veriyiyom mutlu ol senelerce

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğumgünün kutlu olsun!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Dalgalar sahile vururken ,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! daha Nice yaşlara sevgilim.

Son düzenleyen: Moderatör: