Doğum Günü İçin Komik Mesajlar

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Komik Doğum Günü Kısa Mesajları

İnanmıyorum bir yaş daha mı büyüdün, yaşlandın sen artık ya göçme vaktin geldi senin. Ama üzülme ya bikaç doğum gününü daha kutlarsın heralde

Doğum gününü kutlarım az şekerli, bol tuzlu nice yıllara.

Sanki dünyada bir sen eksikmişsin gibi doğmuşun ki eksikmişsin arkadaşım iyiki doğdun.

Seni doğurtan ebenin taaa ellerini öpeyim.

Hmmmm bu mesajı neden atıyorum diye düşündüm ama unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum :) Doğum günün kutlu olsun

Pastan süslü doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata, halada saçıyorsun ya nedir bizim senden çektiğimiz bi git kardeşim aydınlatma artık bizi :) doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Bu gün sana kafa tatili verdim git bi doğum gününü kutla sonra gel. Doğum günün kutlu olsun…

eski yaşımı şutlarım doğum günümü kutlarım

Minareden atlarım doğum günün kutlarım

Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dost bir kara günde bir de doğum gününde belli olur.Seni unutmayan bir dost…

Haydi kalksana, güzelce bir hazırlansana, bugün senin günün, yeni yaşın kutlu olsun.

Nasıl söyliyim bilmiyorum. Meraklandırmak da istemiyorum. O yüzden hemen Seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da,doğum günün özeldir. Herkes hatırlamasa da…

Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.İyi ki doğdun.

Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun embriyo oldun bu hale geldin iyi ki doğdun…

Doğum günün mübarek olsun canım…

Hem içten hem dıştan tüm içtenliğimle doğum günün kutlarım…

Bugunu unuttum sandın dimi. Hiç unuturmuyum kankam benim. Elektriğin icadının 25. yıl dönümü kutlu olsun.

İyiki doğdun…Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma…

Yeni yaşını kutla eski yaşını şutla…

Tatlı tatlı gülümser,insancıl hareketler doğum günün ya bugün süprizler seni bekler…

Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun nice mutlu yıllara:)

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın.. unutma ki çokda farklısın, hani tarkan diyor ya sen başkasın!

Yaşam dolu yaşlara bakım yap azcık saçlara bugün doğum günün senin hadi süslen gidelim barlara…

Sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktim ama konturum bitti…İyiki doğdun…

Mutluluğun Türk Enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük,geleceğin Demirel’in keli kadar parlak olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kartanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, imf’deki kadar bol paralı bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar.

Nice yıllara doğum günün az şekerli olsun.