Diyarbakır - Silvan - Anadolu Teknik Lisesi Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi

DeMSaL

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar
Diyarbakır - Silvan - Anad. Teknik Lisesi, Meslekî Ve Teknik Eğit. Merkezi Ve Meslekî Eğitim Merkezi - Diyarbakırda Bulunan Liseler

Silvan Anadolu Teknik Lisesi, Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Meslekî Eğitim Merkezi
Diyarbakır Silvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Silvan Anadolu Teknik Lisesi, Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Meslekî Eğitim Merkezi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Silvan Anadolu Teknik Lisesi, Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Meslekî Eğitim Merkezi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Silvan Anadolu Teknik Lisesi, Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Meslekî Eğitim Merkezi SBS taban puanları, Silvan Anadolu Teknik Lisesi, Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Meslekî Eğitim Merkezi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Silvan Anadolu Teknik Lisesi, Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Meslekî Eğitim Merkezi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: SİLVAN ANADOLU TEKNİK LİSESİ, MESLEKÎ VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ VE MESLEKÎ EĞİTİM MERKEZİ
Adresi: MESCİT MH. TEKEL CD. 21640 SİLVAN - DİYARBAKIR
Telefon Numarası: 4127115604
Faks Numarası: 4127115648