Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu Konya Bozkır

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu Hakkında - Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu Tanıtım - Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu Resimleri - Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu İletişim

Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu Konya Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz Bozkırlı bir vatandaş olan Yüksek İnşaat Mühendisi Derviş Mustafa Öztunç tarafından yaptırılmış olup 1989/1990 öğretim yılında eğitim öğretime açılmıştır. Okulumuz ilk mezunlarını 1994/1995 öğretim yılında vermiş, fakat 1997 tarihinden itibaren sekiz yıllık eğitime geçilmesi ile öğrencilerimiz 2000-2001 yılında mezun olmaya başlamıştır.

Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: DERVİŞ MUSTAFA ÖZTUNÇ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Yukari Mah.Seydişehir Yolu Üzeri Bozkir Konya
Telefon Numarası: 3324262304
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -
www.dervismustafaioo.com

Derviş Mustafa Öztunç İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız