Derinden seversen acıların derin olur...

Dine

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar

Derinden seversen acıların derin olur...

Güvenirsin çok sevrsen. Güvenmemek elinden gelmez çünkü. Olduğu gibi kabul edersin çok seversen. Her yönüyle seversin. Yüreğini ortaya koyarsın derinden seversen eğer. Sözcüklere bile dökemezsin sevgini her zaman. Eylemlerinle kanıtlarsın kendini.
Ama bu topraklarda böyle sevdiğin için hata yaptığını çok sonraları anlarsın ne yazık ki.
İnsanların casus gibi sahte kimliklerle ortalarda dolaştığı bir coğrafyada, seni anlayacak insan sayısı iki elin parmağını zor geçer.
Bunun içindir ki, çok seversen çok acı çektirirler sana.
Çok sevdiğin için sevgin kullanılır.
Çok sevdiğin için saf muamelesi görürsün. Sevgine hile bulaştırmadığın için aptallar sınıfına kaldırıp atarlar seni.
Sevdiğin için özgür bırakırsın. Ama sevmediğin için özgür bıraktığını düşünür insanlar.
Çok sevdiğin için elinden geleni yaparsın. Ama bu senin görevinmiş gibi algılanır çok geçmeden.
Gözün ondan başkasını görmez çok sevdiğin için. Ama bunun, sevdiğinin elinde oyuncak olmak anlamına geldiğini öğrenirsin bir süre sonra.
Çok sevdiğin için kimseyle kıyaslamazsın sevgiliyi. Ama senden daha "güçlü" olan herkese göz kırpar çaktırmadan.
"Adam gibi" sevmenin yasaklandığı bir yerde, ne kadar sevrsen o kadar acı çekersin.
Ve sevdiğin için kıyamazsın.
Ama sevdiğin için kıyarlar sana...

ben sevilmekte istemiyorum artık...''Başkalarıyla o kadar samimi olma,mutlu olduğun kişinin ötekilerden bir farkı kalmaz'' bunun ne kadar doğru bi söz olduğunu geçte olsa anladım aslında biliyordum,biliyordum da...ben derinden sevildiğim zaman acılarım derin oluyor galiba...bu söz herkes için geçerli bi yerde ama insanın mutlu olduğu bir kişi varsa başkalarının yanında mutsuz mu durmalı? herkesle samimi olmak onunla mutlu olmak mıdır...samimi olduğu kişi acaba senin gibi mi düşünüyor...? birini sevmek hiçte kolay birşey değil...sevilmek en kolayı...