Denizli Sarayköy Halk Eğitim Merkezi Hakkında Bilgi

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Denizli Sarayköy Halk Eğitim Merkezi Hakkında - Denizli Sarayköy Halk Eğitim Merkezi Tanıtımı - Denizli Sarayköy Halk Eğitim Merkezi Erişim Bilgileri

Denizli Sarayköy Halk Eğitim Merkezi'nde farklı zamanlarda ihiyaca göre kurslar düzenlenmektedir.

Mesleki-Teknik Kurslar; Bilgisayar Kursu, Modelistlik, Stilistlik, Kuaförlük, Konfeksiyon Makineleri Kullanımı, Makina Nakışı, Et ve Et Ürünleri İşletmeciliği, İş Makineleri Kullanım Kursu, El Sanatları, Cilt Bakımı - Makyaj - Epilasyon, Yüz ve Vücut, Masajı, Yağlı Boya ve Tek. Resim, Giyim, Mefruşat, Eczacılık, Avcılık Eğitimi, Aşçılık Kursu, Tıp Sekreterliği Kursu, Kurban Kesim Elemanı Yetiştirme, Emlak Danışmanlığı Kursu, 3-6 Yaş Çocuk Bakıcılığı Kursu, Açık Öğretim Kursları

Sosyal - Kültürel Kurslar; Okuma - Yazma Kursları, Anne - Çocuk Eğitimi Kursları, İngilizce Kursları, Almanca Kursu, Diksiyon, Tiyatro, Bağlama, Gitar, Halk Oyunları, Yöre Oyunları Öğreticisi Yetiştirme, Baba Eğitimi (BADEP), Satranç, Step-Aerobik Kursu oturan halktan gelen talepler doğrultusunda düzenlenmektedir. Düzenlenebilek kurslar hakkında bilgi için Denizli Sarayköy Halk Eğitim Merkezi'nin aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: HALK EĞİTİM MERKEZİ
Adresi: ATATÜRK MAHALLESİ ENSTİTÜ CAD.
Telefon Numarası: 2584151408
Faks Numarası:

webrehberi.biz