Demirköy 60.yıl Osman Siklar İlköğretim Okulu Bilgileri Pazaryeri Bilecik

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Demirköy 60.yıl Osman Siklar İlköğretim Okulu Bilgileri Pazaryeri Bilecik

TARİHÇE

Okulumuz ilk olarak 12.01.1984 yılında ortaokul Eğitim ve öğretime açılmıştır,1984/1985 eğitim öğretim yılından itibaren halen ilköğretim okulu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

VİZYON

HEDEFLİYORUZ Kİ…

Okulumuzda bilgiyi bellemek değil, öğrenmeyi öğrenmek temel ihtiyaç kabul edilsin.

HEDEFLİYORUZ Kİ…

Her öğrencimiz, bilimsel, akılcı ve mantıklı düşünme becerisi kazanabilsin.

HEDEFLİYORUZ Kİ…

Her öğrencimiz, kendi fiziksel ve zihinsel yeteneklerinin ve sınırlamalarının bilinci ile mevcut ve gelecekteki eğitsel ihtiyaçlarının farkına varabilsin.

HEDEFLİYORUZ Kİ…

Her öğrencimiz kendisi ile barışık olsun ve çevresi ile etkili iletişim becerisi kazanabilsin.

HEDEFLİYORUZ Kİ…

Velilerimiz okul toplumundaki vazgeçilmez yerini alabilsin.

HEDEFLİYORUZ Kİ…

Her öğrencimiz teknolojinin insanlığa hizmet veren bir araç olduğu bilincine sahip olabilsin ve her veli öğrencisine gelişen ve değişen çağın ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve becerileri edinmek için her türlü fırsatın verildiğini bilsin.

HEDEFLİYORUZ Kİ…

Okul toplumunu oluşturan her birey, sorumluluklarını yerine getirirken kendinden emin olsun ve okul toplumu tarafından desteklendiğini bilsin.

HEDEFLİYORUZ Kİ…

Okul toplumunu oluşturan her birey, isteklerinin ve önerilerinin dikkate alınacağını, eğitsel ihtiyaçlarının karşılanacağını bilsin.

MİSYON

Öğrencilerimizin temel akademik bilgi ve becerilere sahip olmalarının yanı sıra kendisine ve başkalarına değer veren okulu ve öğrenmeyi, bilgiye ulaşma yollarını önemseyen moral ve ahlaki değerlere, sanat ve insanlığa sahip çıkan birer birey olmaları için çalışıyoruz.

Biz, öğrencilerimizin dengeli ve sağlıklı gelişmelerini sağlamak ve onları 21. Yüzyılın değişen, gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve becerilerle donatmak için, onları gerçek yaşamla kucaklaştırıp bulundukları ortamdan haz duymalarını sağlamak için varız…

BAŞARILARIMIZ

2007-2008 Eğitim Öğretim yılında ilçemizde düzenlenen Kitap Okuma yarışmasında öğrencilerimiz 1.,2.,3.,5 ve 6.’lık elde ederek büyük bir başarı ortaya koydular. Okullar arası futbol müsabakalarında yıldızlarda ilçe birincisi, miniklerde ilçe üçüncüsü olduk. Ayrıca ilde genelinde yapılan “Su” konulu şiir yarışmasında okulumuz öğrencisi Zehra CANDAN il birincisi oldu.

Demirköy 60.yıl Osman Siklar İlköğretim Okulu Bilecik Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Demirköy 60.yıl Osman Siklar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Demirköy 60.yıl Osman Siklar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Demirköy 60.yıl Osman Siklar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Demirköy 60.yıl Osman Siklar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: DEMİRKÖY 60.YIL OSMAN SİKLAR İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Demirköy 60 Yil Osman Şiklar ilköğretim Okulu

Telefon Numarası: 2283853020

Faks Numarası:0 (228) 385 30 20

E-mail Adresi: 130897@meb.k12.tr

Web Adresi: BİLECİK - PAZARYERİ - Demirköy 60.Yıl Osman Siklar İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör: