Deli Fıkraları, Delilerle İlgili Fıkralar

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Deli Fıkrası,
Deli Fıkraları kısa,
En güzel Deli Fıkraları,
Akıl hastası fıkraları
Delidolu Fıkralar

Delinin biri yolda yürürken bira şişesi görmüş.bizim deli biradan nefret ettiği için bira şişesine tekme atmış.şişenin içinden bir cin çıkmış.cin,bizim deliye dile benden ne dilersen demiş. bizim delide cinden Özür Dilemiş..

İki deli bir akşam hastaneden kaçmaya karar vermişler.Akşam kaçarken bekçi bunların sesini duymuş.Bekçi kim var orada demiş.Delilerden biri miyav demiş.Bekçi sesi kedinin çıkardığını sanmış.Tam giderken yine ses duymuş.Kim var orada demiş.Sinirlenen deli miyav dedik ya len demiş.

BıR GÜN AKIL HASTANESıNDE DELıLER BıR PLAN YAPMISLAR DELıNıN BıRı BURADAN KAÇMAMIZ LAZIM DEMış VE BıR KÜTÜK BULMUşLAR KAPILARI KIRMAK ıÇıN BıRıNCı KAPIYI KIRMIşLAR ıKıNCı KAPIYIDA KIRMIşLAR ÜÇÜNCÜ KAPI AÇIK OLUNCA DELıNıN BıRı;
- PLAN BOZULDU ARKADAşLAR HERKES GERı DÖNSÜN.

Bir gün deli hastanesinde kum taşınıyomuş. Doktorun birisi delinin birine el arabası vermiş. Deli ortalıkta el arabasını sürerken buna da kum taşıtmışlar. Ertesi gün deli yine arabayı sürüyormuş ama ters döndermişti. Doktor bunu görünce:
-Evladım o öyle sürülmez çevirde sürsene. der. Deli de çıkışır: Enayi miyim ben dün öyle sürdüm de kumun hepsini bana taşıttılar.

Şimdi deliler hastanesinde sınav yapıolarmış delileri sormuşlar hanginiz kapı deliginden gecersiniz demiş herkez demiş ben gecerim ama biri ben gecemem demiş doktorlarda şaşırmış bu hasta iyileşmiş demişler söle evladım niye gecemessin demiş doktorlar delide karşı tarafta anahtar varda ondan demiş.

İki deli hastaneden kaçmak için plan yapar ertesi sabah tüneli kazdıktan sonra kaçarlar yirmi dakika sonra geri gelirler diğerleri sorarlar niye geri geldiniz bugün provasını yaptık yarın kaçacağız derler

Hastanede bir gün delileri akıl testi için labratuvar'a toplamışlar,doktorlar'dan biri tahta'ya otobüs resmi cizmiş deli'ler binmeye çalışıyormuş ama biri hariç doktorlar yanına gelip sormuş sen niye binmiyorsun?deli cevap vermiş otobüs tıklım tıklım doldu ben taksiyle gidecem demiş.. :)

Doktorlar aralarında anlaşıp 2 deliyi salmaya karar vremişler ve çağırmışlar son bi test yapmaya hazırlanıyorlarmış delileri çağırmışlar masanın üstüne de 2 kavanoz koymuşlar birisine canlı hamam böceği diğerine zeytin koymuşlar tabi deliler kavanozları görünce hemen masanın yanına koşmuşlar ve bir deli zeytinlere diğeri böceklere başlamış böcekleri yiyen arkadaşına çağırıp "oğlum gel önce bunları yiyelim bunlar kaçıyo ama onlar yerinde duruyo" demiş

Bir gun deliler hastaneden kacmaya karar vermisler. bi deli demiski eger duvar yuksekse alttan kazarak geceriz. eger alcaksa ustunden atlariz demis. daha sonra bi deli git bak bakalim da ona gore bi plan yapalim demis. deli gidip bakmis. arkadaslar kacamayacagiz. neden demis delilerden biri. CUNKU DUVAR YOK...

Doktorlar bir gün delilerin akıllandıklarını zannedip bir test uygulamışlar. 10 tane deliyi alıp boş bir havuza götürmüşler.sıraya dizmişler.hadi bakalım havuzda yüzün demişler.10 deliden 9'u atlamış sadece 1 tanesi kalmış.Doktorlar tamam bu akıllandı deyip deliye sormuşlar,sen niye atlamadın ,deli demişki;onlar çekilsin ben depe atlıcam demiş.

Şimdi akıl hastanesinde doktor test yapıyormuş.Bakalım akıllanan var mı diye.Herkeze sorular sormuş.Sıra delinin birine gelmiş.Doktor demiş ki''Benim odama git bakalım ben orada mıyım''Deli çıkıp gitmiş.Sonra sıra başka bir deliye gelmiş.Doktor yine demiş ki''Al şu elli bin lirayı bana son model mersedes al gel.''O deli de çıkıp gitmiş.Sonra iki deli koridorda karşılaşmışlar.ilk çıkan deli demiş ki''şu bizim doktorda amma salak haa.Yanıbaşında telefon varken beni odasına yolluyor.''Öbür deli de''Seninki gene iyi.Ya bana dediğine ne demeli?Vermiş elime elli bin lira git bana son model Mersedes al gel diyor.Halbuki bugün günlerden Pazar.Neresi açık olur ki?''Demiş.

Delinin biri sürekli lambada sallanıyormuş doktar gelip diğer deliye sorduğunda bu niye burda sallanıyor. diğer delide bu hergün burada durur. doktorda çabuk indirin onu lambadan demiş diğer delide sakın indirmeyin biz ozaman karanlıkta kalırız demiş

Delinin biri kitap yazmaya başlıyacağını dokturuna söylemiş. doktoru bunda gelişme var diyerek kabul etmiş. deli aradan üç ay geçtikten sonra 4 ciltlik kitabı doktorunua göstermiş. tabiii doktor şaşkın. açmış kitabı başlamış okumaya: atlı şovalye atına atlar ve dıkıdık dıkıdık dıkıdık dıkıdık dıkdık dıkıdık... dıkıdık dıkıdık ve atlı çovalye atından iner...

Bir tane adam yoldan geçerken duvarın arkasından birden fazla adamın "13 13 13 13" diye bağırıyorlarmış. adam meraklı ya kafasını duvardan uzatmasıyla delilerin adamı içeriye çekmesi bir olmuş. ve bağırmaya başlamışlar "14 14 14 14"...

Bir deli kendidisini mısır zannediyomuş bir gün gelmiş artık ben mısır değilim demiş ben insanım doktorlar adam gitsin diye hastanenin kapısını açmışlar ama adam içerden dışarıyı seyrediyormuş niye çıkmıyorsun denince -BEN MISIR OLMADIğIMI BıLıYORUM AMA BAKALIM TAVUKLAR BıLıYORMU? demiş

Delileri birgün bir odaya toplarlar ve derlerki bu odadadan çıkanı serbest bırakıcaz ve bütün deliler kapıya koşara sadece bitanesi koşmaz ve doktor sorar sen niye çıkmaya çalışmıyosun deli cevap verir kapının anahtarı bende:)))))

Son düzenleyen: Moderatör: