Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlköğretim Okulu Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz dünya bankasının katkılarıyla E tipi proje okulları kapsamında yapılmış olup ilk defa 2000-2001 eğitim-öğretim yılında öğrenime başlamıştır. 17 Ağustos Depreminde ağır ölçüde etkilenen Faik Şahenk ve Nene Hatun İlköğretim okullarıyla dönüşümlü olarak üçlü eğitim yapmak zorunda kalınmıştır.
2000-2001 eğitim-öğretim yılında 7 şube 7 emekli öğretmen ve 1 müdür vekiliyle eğitim öğretim sürdürülmüştür.
2001 yaz döneminde Bilgi Teknolojileri Sınıfı açılmış, Fen Laboratuarlarına işlerlik kazandırılmış, Görsel Eğitim sınıfı açılmış, tepegöz ve renkli asetatın sağladığı olanaklar devreye sokulmuştur.
Bölgemizdeki nüfusun artması öğrenci artışını da beraberinde getirmiş öğretmen ve şube sayısında her geçen yıl artış olmuş.
2005-2006 eğitim öğretim yılında uygulanmaya koyulan yeni programa uyum için yapılan çalışmalar sonucu kısa bir süre içersinde okulumuz programın gerektirdiği araç ve gereçlerle donatılmıştır.
Şuan I. Kademe 19 şube II. Kademe 10 şube ile eğitime devam etmektedir. Bütün sınıflarımızda internet bağlantılı bilgisayar ve projeksiyonla interaktif eğitim olanaklarından yararlanılmaktadır.

Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: DARICA RESSAM OSMAN HAMDİ BEY İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: KAZIM KARABEKİR MAH. İNÖNÜ CAD.YENİ DEVİR SOKAK DARICA /GEBZE
Telefon Numarası: 2627457112
Faks Numarası: 2627457112
E-mail Adresi: info@ressamosmanhamdibey.k12.tr
Web Adresi: - http://www.ressamosmanhamdibey.k12.tr

Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.gebze meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Son düzenleyen: Moderatör:
S

selda

ressam osman handi bey orta okulunu seviyom çünkü ben o okuldanım sizde görmenizi ve okumanızı isterim

K

Kayıtsız Üye

okulumuz daha iyi olabilir yani okul çok güzel bizim okulumuz da öyle olsun bütün herkes istiyor bunu