Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Cumhuriet İlköğretim Okulu Kocaeli ili Gebze Belediye sınırları içerisinde , istasyon mah Şehit Mücahit Okur Caddesi 1406 Sokak No:3 adresindedir.

Okulumuz 1963 yılında III.Boru İlkokulu statüsünde açılmıştır.1978 yılında Mannesman Boru Fabrikası tarafından iki derslikli bina olarak yaptırılmıştır.1982 yılında Milli eğitim bakanlığı tarafından bugünkü B blok binası , 1989 yılında A blok binası , 1998 yılında 3 derslik prefabrik , 2001 yılında da iş atölyesi ve bir derslik prefabrik olarak yapılmıştır.

Okulun adı ilk yapıldığında 3. Boru İlkokulu iken; daha sonraki yıllarda resmi yazışmalar sonucu Cumhuriyet İlkokulu olarak değişmiş ve 1994 yılında Cumhuriyet İlköğretim Okuluna dönüşmüştür.

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: İSTASYON MAH. 1406 SOK. NO:3
Telefon Numarası: 2626555403
Faks Numarası: 2626554685
E-mail Adresi: cumhuriyetilkogretimo@windowslive.com.
Web Adresi: - www.gebzecumhuriyet.meb.k12.tr

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.gebze meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Son düzenleyen: Moderatör: