Çocuklar İçin Sağlıklı Oyuncaklar

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Çocuklar için sağlıklı oyuncaklar nasıl olmalı - tahta oyuncaklar hakkında - çocuklar için oyuncaklar

Türkiye’nin ilk ve tek ahşap oyuncak markası Neva Toys’un çocuk dostu, sağlıklı oyuncakları, 12-15 Aralık tarihleri arasında Markafoni’de yüzde 60 oranında indirimle satışa sunulacak.

Ahşap oyuncak sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, çocuklar için eğitici ve sağlıklı oyuncaklar üreten Neva Toys’un 70’a yakın ürünü 3 gün boyunca Markafoni’den yüzde 60 indirimli olarak alınabilecek.

Neva Toys; sağlığa zarar vermeyen, zekâ geliştirici oyunlar, el becerisini güçlendiren oyuncaklar üretiyor. Ailelerin oyuncakta ilk tercihi haline gelen Neva Toys, eğitim kurumları için de önemli bir tedarikçi haline geldi. Kir tutmayan ve bakteri barındırmayan ahşabı ve özel ahşap ustaları ile çocukların eğitimi yanında sağlığını da düşünen Türkiye’nin ilk ve tek ahşap oyuncak markası Neva Toys’un hedef kitlesi ise 0-6 yaş grubu. Neva Toys, Türkiye’nin ve dünyanın gelişen teknoloji süreci ve bu süreçle değişen yaşam ve alışveriş alışkanlıkları, ihtiyaç ve gereklilikler, naturel ürünlere yönelik eğilimin insanları organik ürünler tüketimi konusunda yönlendirdiğine inanıyor. Türkiye ve dünyadaki eğitim-öğretim, yaşam, etkinlik ve organik ürünlere olan yaklaşım talebini değerlendiren markanın titizlik gösterdiği bir diğer konu ise boyalar. Üretimde kullanılan boyalar, “DIN EN 71-3 Oyuncak Güvenliği Standardı”na göre test edilerek ürünlerin içeriğinde çocukların gelişimlerine zarar verecek herhangi bir madde bulunmuyor.