Ceritler İlköğretim Okulu Kiraz İzmir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Ceritler İlköğretim Okulu Hakkında - Ceritler İlköğretim Okulu Tanıtım - Ceritler İlköğretim Okulu Resimleri - Ceritler İlköğretim Okulu İletişim

Ceritler İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz ilk olarak 1962 yılında iki derslikli bir bina ile birleştirilmiş sınıf olarak eğitime başladı.

Okul bahçesinde öğretmenler için tahsis edilmiş olan küçük bir lojman da bulunmaktaydı.

2004-2005 eğitim öğretim yılına gelindiğinde, on iki derslikli yeni okul binasının yapımı tamamlanmış ve sekiz yıllık taşıma merkezi olarak açılışı 22/09/2004 tarihinde İzmir Valisi Yusuf Ziya GÖKSU tarafından yapılmıştır.

Yeni binanın eğitim-öğretime açılmasından sonra eski binamızın bir bölümü yemekhaneye, bir bölümü de bilgisayar sınıfına dönüştürülmüştür. Ayrıca öğretmen lojmanı olarak kullanılan bina da 2007-2008 eğitim öğretim yılı başında anasınıfı olarak düzenlenmiştir.

Bugün okulumuzda Kiraz merkezinden ve köyümüzden gelen öğrenciler ile Yeşildere, Çatak, Saçlı, Emenler, Uzunköy ve Veliler Köyü' nden taşımalı olarak gelen öğrencilerimiz bulunmakta olup toplam öğrenci sayımız 325' tir. Ayrıca 17 minik öğrencimiz de anasınıfımızda bulunmaktadır. Şu an itibariyle, idarecilerimiz de dahil olmak üzere, okulumuzda 19 öğretmen ve 3 hizmetli görev yapmaktadır.

22/09/2004 tarihinden itibaren okulumuzda görev yapan okul müdürleri şöyledir:

● Mehmet Engin UYSAL ● Osman GÖKÇEN ● Şakir YILMAZ

Ceritler İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Kiraz
Okulun Telefonu: (232) 572 40 15
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi:
http://ceritler.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: ceritlerioo@hotmail.com
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Ceritler İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

K

Kayıtsız Üye

eski öğrencilerinden briyim.Okulumu çok sevmiştim ve hala seviyorum .okulumun ,arkadaşlarımın,öğretmenlerimin ayrı bir yeri var benim için.... sınıf öğretmenim olan neşe boztepe'yi çok seviyorum canım öğretmenim .........HERKEZE SELAM VE BAŞARILAR DİLERİM

Eski öğrenciniz..