Çepni Bektaş İlköğretim Okulu Bilgileri Turgutlu Manisa

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Çepni Bektaş İlköğretim Okulu Hakkında - Çepni Bektaş İlköğretim Okulu Tanıtım - Çepni Bektaş İlköğretim Okulu Resimleri - Çepni Bektaş İlköğretim Okulu İletişim

Çepni Bektaş İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1967-1968 eğitim öğretim yılında hizmete açılmış olup,1996 yılında taşımalı eğitim sistemine geçilmiştir.

Okulda iki hizmet binası bulunmaktadır.Okulumuzun ikinci binası 1978 yılında hizmete açılmıştır. 2010 /2011 eğitim-öğretim yılında anasınıfımız açılmış olup 16 kayıtlı öğrencimiz bulunmaktadır.

Çepnibektaş İlköğretim Okulu’nda(1,2,3. sınıflar) bulunmaktadır..Birleştirilmiş sınıf uygulaması yapılmaktadır.Okulumuzda her yıl 30-35 öğrenci eğitim öğretim görmektedir.

4,5,6,7,8. sınıflar ise Turgutlu’da bulunan, Hasan Üzmez İlköğretim Okulu’nda taşımalı olarak eğitim görmektedir.

Köy nüfusuna kayıtlı 4 öğrenci yüksek öğrenime devam etmektedir. Köymüz okulundu okuyup du yüksek öğretim öğrencilerimiz vardır. Kutlay Kaya elektrik-elektronik yüksek okulunu bitirmiş, öğrenim hayatını Amerika’da devam etmiş halen hayatını bu ülkede sürdürüyor. Yedi dil bilen Kutlay köyün adeta gurur kaynağı olmuştur. Ayrıca İhsan Girgin Askeriyede, Tufan Şahin polis olarak görev yapmaktadır.

Çepni Bektaş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Turgutlu
Okulun Telefonu:
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi:
http://cepnibektas.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 790909@meb.k12.tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok