Cep Telefonu Şifre Ve Güvenlik Kırıcı Program

DeMSaL

Özel Üye
Cep Telefonu Şifre Ve Güvenlik Kırıcı Program - Cep Telefonu Şifre Kırıcı Program - Cep Telefonu Güvenlik Kırıcı Program - World Unlock Code Calculator v4.4

World Unlock Code Calculator v4.4 (Setup And Portable)
(Cep Telefonu ŞifRe & Güvenlik Kırıcı Program)

WorldUnlock Codes Calculator, popüler cep telefonlarınızın güvenlik kilitlerini açmak ve kodları resetlemek için geliştirilmiş tamamen ücretsiz bir programdır.

WorldUnlock Codes Calculator, popüler cep telefonlarınızın güvenlik kilitlerini açmak ve kodları resetlemek için geliştirilmiş tamamen ücretsiz bir programdır.

Program ile Nokia, Siemens, Vitel, Maxel, Panasonic, LG, AEG, Samsung ve Motorola marka cep telefonlarınızın kilidini bu program ile rahatlıkla açabilirsiniz.

WorldUnlock Codes Calculator ayrıca, Nokia marka telefonlar için, kaybettiğiniz güvenlik kodunu da resetleyebilen MasterCode calculator uygulamasını da içerir.
Nokia Kilidini Açmak İçin Yönergeler

(Kullanmadan önce MUTLAKA okuyun!)

Telefon modelinizi görüntülenen listeden seçin.

- Telefonunuza ait IMEI numarasını girin (*#06# tuşlarına basın)

- Ülkenizi ve cep telefonu servis sağlayıcınızı seçin.

- "Calculate" butonuna program arayüzünden basın.

- Program birtakım Nokia kodlarını otomatik olarak oluşturacaktır.

- Eğer 7 kod görüntülenmiş ise, +7 ile biten kodu kullanın

- Eğer çalışmaz ise, bu seferde +1 ve +5 ile biten kodları sırasıyla deneyin.

- İşlemler sonrasında telefon ekranınızda "Sim restriction off"" (Sim kısıtlaması kaldırılmıştır" yazısını gördüğünüz zaman, işleminiz sona ermiş demektir.

- Eğer üretilen kodlar sadece 2 tane ise (+1 ve +2 ile bitiyor ise) iki kodu da kullanın.

Üretilen kodlar şu formatda gösterilecektir : #pw+KOD+n#

p, w veya + karakterlerini elde etmek için, butona birkaç defa basın.

Eğer kodu doğru bir şekilde telefonunuza girdiyseniz, telefonunuzun kilidi tamamen açılacak istediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programın Bazı Özellikleri:

- Nokia Kilidi Açma
- LG Kilidi Açma
- Panasonic Kilidi Açma
- Maxon Kilidi Açma
- Samsung Kilidi Açma
- AEG/Telital Kilidi Açma
- Alcatel Kilidi Açma
- Siemens Kilidi Açma
- Sony Kilidi Açma
- Vitel Kilidi Açma

K

Kayıtsız Üye

admin yardım :( 4.4 sürümünü indirdim samsung gt yok sgh mi ne var gt olan sürüm hangisi yardım:((((((((((((((((((((((((((((((((((