Canlar İlköğretim Okulu Bilgileri Soma Manisa

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Canlar İlköğretim Okulu Hakkında - Canlar İlköğretim Okulu Tanıtım - Canlar İlköğretim Okulu Resimleri - Canlar İlköğretim Okulu İletişim

Canlar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz,belde sakinlerinden Avukat Mehmet ÇIPLAK’ın öğretmen olan eşi Serpil ÇIPLAK ve kızları Aslıcan ve Özgecan’ın elim bir trafik kazasında vefat etmesi sonucu merhumların anısına, İ.Metin GÜNGÖR’ün arsası satın alınmış, ilaveten 1176 metrekareninde kamulaştırılması ile inşaata başlanmıştır. Zemin ve 1. Kat avukat Mehmet ÇIPLAK ve devlet katkısı ile, 2. Kat ise devlet tarafından yaptırılarak 28 kasım 1989 tarihinde öğretime açılmıştır. Okul bahçesi ise Mehmet TATLI’ya ait arsanın 3375 metrekaresinin kamulaştırılması ile sağlanmıştır. Avukat Mehmet ÇIPLAK’ın isteği ile okula CANLAR ismi verilmiştir.

Okulumuz 21.10.2009 tarihinde eğitim öğretime açılan ek binamızla her türlü fiziki imkana kavuşmuştur.

Okulumuz 17 derslik, 1 anasınıfı, 1 müdür odası, 2 müdür yardımcısı odası, 1 araç gereç odası, 1 öğretmenler odası,1 fen labratuarı, 1 teknoloji tasarım odası, 1 bilişim teknolojileri sınıfı, 1 beden eğitimi odası, 1 çok amaçlı salon, 1 sığnak, 1 arşiv odasından oluşmaktadır.

Canlar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Soma
Okulun Telefonu: (236) 613 31 64
Okulun Faksı: (236) 612 67 84
Okulun Adresi: Karamanlı Mah. Tatlı Sok.
Okulun Web Adresi:
http://canlarioo.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 225144@meb.k12.tr - canlar_199@hotmail.com
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Canlar İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız