Bir Yıldız

Sponsorlu Bağlantılar
Geceydi uyku tutmamıştı Sanki içimde ruhumu sıkan birşeyler vardı Pencereyi açıp gökyüzüne doğru başımı kaldırdımRüzgar saçlarımı okşuyordu adeta Elleri annem gibiydi sanki Tuaf bir an irkildim O an gözlerim gökyüzündeki en parlak yıldıza takıldı Sanki haykırıyordu ; Kurtarınkurtarın beni yalnızlıktankibirdenbencillikten Gece çöktüğü zaman baş ucumdan ayrılmıyor yalnızlığın karanlığı Evet ben bir yıldız olabilirim belki ışığımda var İçim karanlık benim Işığımda polyannacılık oynuyorum bende

Ama ya gece çöktüğü zaman içime çöken karanlık ne olacak?Balonlara takılan umutlu düşlerim Nerelerdesiniz şimdi? Eyy rüzgar ; Çalı süpürgesinin çalı tanesi gibi döktüğün umutlarımı geri ver bana Pazarda annesini kaybeden küçük çocuğun elindeki anne sıcaklığı aniden kayıp giderya hani umutlarımda öyle çalındı benden

Geceyi severdim ben Çocukken karanlık çöktüğünde saklambaç oynar karanlığın tadını çıkarırdık Hatta elektrikler kesildiğinde mum ışığında gölge oyunlarımıza ne demeli? Çocukluğumu neden çalıyorsun rüzgar?

Sol yanım çok acıyor kan ağlıyor kalbim Kime elimi uzatsam çekti ellerini benden Kimin gözlerine baksam kaçırır oldu gözleriniKaranlık çöktüğünde perdelerimi açarım benGecenin hüznünden kaçarım Evdeki tüm ışıkları yakarak

Bazen pencerenin karşısına geçer bulutları tekneyeuçağa benzetir hayallere dalarım Apansızgünahsız masumane hayallere Ben bu dünyada en çok düşlerimi sevdim

Benim küçük su birikintilerimin içinde büyük okyanuslarım vardır Boya kalemlerimin içinde ise gökkuşağım

Rengarenk dağılırlar etrafa Binbir renk saçarlar rüyalarıma

Benim derin duygularım vardır Büyük aşklarımdeğerli dostlarım Ancak hayatta hiçbirşeye körü körüne bağlanmayacaksınMutluluğun başkalarının avuçları içinde olmayacak Engin denizlerin asil dalgaları gibi olacaksın Hiçbir şey yıldırmayacak seni Sevdimmi bütün kalbinle seveceksin Değer verip değer görmediğin zaman ise bir şekilde yoluna devam edeceksin

Ayrıldığında yollarımız emin ol ki gönüllerimiz birliktedirHatıraları kalbinin en güzel yerinde sakla Anahtarını denize at benden bu kadar

Gün gelecek belkide kavuşamayacak gözlerimiz Ellerimiz hiç değmeyecek birbirine Ama Hayal Çocukla mektuplar göndeririz birbirimize değil mi ? Rengarenk balonlar salarız engin maviliklere Engin maviliklere

Son düzenleyen: Moderatör: