Bir Gece Düşlerime Gömdüm Seni.

Sponsorlu Bağlantılar
Gün bütün sessizliğe inat ilerliyor… Ben seni artık bir denizin ortasında buluyorum… Bir ada misaliydin sen bende… Denizin engin maviliğine, dalgaların şiddetinden ulaşamıyorum sana. Sen orda mutlu, sen orda umutlu, sen orda rahattın… Rahatını bozamazdım senin. Sen uzaklaştıkça benimde yüreğimde sen diye sakladığım gerçeklerim parçalanıyordu... Ben senle aşkı erteliyorum başka bir mevsime, erteliyorum başka bir geleceğe… Tarihe gömüyorum titreyen ellerimle. Sığındığım yüreğine umutları bırakıp senli düşlerden ayrılıyorum. Zor olacak biliyorum ama başka çare yok! Ne gelişini beklemek çaredir, ne de senden bir yudum sevgi beklemek… Çok zor bilir misin bunlar? Daha önce yaşamıştım bu duyguları hep hayal etmiştim “Bir umut sevileceğimi” zannetmiştim… Ama olmadı. Her sevmelerimin karşılılığını susarak aldım. Ben bunu hak ettim… Sevdim sevilmedim… Konuştum sustular… Sessizliği sevdiler her zaman. Ben ise çığlık çığlığa haykırmayı… Avuç içlerimden kan damlarken tutmadı kimse elimi… Gece yıldızlar dinledi ağıtlarımı, gündüzler şahit oldu yazdığım her bir kelimeye… Sen uzaktan bakarken bana gözlerimi ayıramadım senden. Sen yalnızlıktan boğulurken uzaklarda ben seni yaşadım sensizliği armağan eden günlerime… Düşlerimde büyüttüm adını, ilmek ilmek ördüm yüreğine sevgimi… Ama bu coşku hiçbir şeye yetmedi… Ne sevdin beni ne de gülümsedin bana… Sevgi tek taraflı olmaz diyenlere inat sevdim seni. Bir elin sıcaklığını hissetmeden aşk olmaz diyen dillere inat sevdim… Ne kokunu hissettim tenimde, ne de gözlerinin ışıltısı çarptı gözlerime… Neydin sen? Kimdin? Hayalimdin benim… Sevilmeyi hissedemediğim bugünlerde sığındığım güzel yürekli kadındın… Artık seni görmemde imkânsızlaştı biliyor musun? Umudumu başka yarınlara erteliyorum… Senin izlerini taşıyacak bu yüreğimi yazın ortasında soğuklara emanet ediyorum…

Her gece yatmadan önce gönderdiğin mesajı okuyup gözlerim dolsa da… Yine içimden “Seninle olmak çok güzel” deyip duvarlara siliyorum gözyaşlarımı… İçim parçalanıyor… Benimle olmadığın için. Birkaç kelimeye sığınıp yaşıyorum işte hayatı. Acı günlerin geçmesini bekliyorum. Sevmek başka zamanlara erteleniyor karanlıklarımda. Senin başka yüreğe ait olduğunu düşünüp dalıyorum uyanamayacağım uykulara… Sen son nefesini aşk için harcamak isterken, ben seni bir nefese değil her nefeste unutmaya çalışıyorum… B a ş a r a m ı y o r u m… Kurduğum hayaller yıkılıyor... Seni bir gece yarısı düşlerime gömüyorum…