Bilgisayardan Program Nasıl Kaldırılır Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisayardan Program Kaldırma ?
Bilgisayardan Program Nasıl Kaldırılır ?

Bilgisayarınızdaki kurulu programları bilgisayarınızdan 4 adımda kaldırabilirsiniz.

1)BAŞLAT tıklayın
snap2010092218h23m28s00.png

2) DENETİM MASASINA gidin.

3)Denetim masasında PROGRAM EKLE/KALDIR a tıklayın.
snap2010092218h25m55s00.png

4)Çıkan listeden istediğiniz programı seçin ve KALDIR a tıklayın.
snap2010092218h27m31s00.png

Son düzenleyen: Moderatör:
K

Kayıtsız Üye

benim kaldırmak istediğim program denetim masasında yok C de de yok ama bilgisayarada program var :) nasıl kaldıra bilirim

K

Kayıtsız Üye

ben AKINSOFT programını yükledim şimdide silemiyorum bilgisayarım çok yavaşladı ne yapmam lazım

K

Kayıtsız Üye

arkadaslar ben c.s 1.6 ındırdım ve programlardan kaldıramıorm kaldır'a tıklıorm pc oyle aynı sekılde duruyor ne yapmam lzm acılen ?

K

Kayıtsız Üye

gerçekten çok teşekkür ederim çok yararlı oldu bana eType diye bi program indirdim onu kaldırmama silmeme çok yardımcı oldu çok teşekkürler :D

K

Kayıtsız Üye

allah razı olsun yaa hakaten neti kurtardım ne muradınız varsa grçkleşir inşallah tuttuğnz altın olsun

K

Kayıtsız Üye

Bu media finderi kaldırdırm ama hala bilgisayarda duruyo nasıl yapcam denetim masasında yok

K

Kayıtsız Üye

internetten bir pogramindirdim vindovs 8 özellikleri diye sonra bilgisayyar açılp kapandıgında agıng yazısı çıkıyor beyaz ekranda bunu nasıl silerim ekle kaldırda yok

K

Kayıtsız Üye

ben pc ye program ındırdım sonra pc kurarken iptal ettim ve programı kaldırdım fakat su an program pc de ve silemıyorum ayrıyeten ınternetede baglanamıyorumm nolur bana yardım edinnnn nasıl kaldırıcamm

K

Kayıtsız Üye

lütfen yardım edin. euro truck yüklemiştim kaldıracağım fakat,denetim masasında programlarda onun adı yok olsa kaldıracağım ama yok. oysa bilgisayarda yüklü bu program

A

ASJJJ

ARKADAŞLAR SADECE PROGRAMIMI MASAÜSTÜNDEN KALDIRMAK İSTİYORUM.BİLGİYARIMDA KALSIN FAKAT MASAÜSTÜNDE GÖZÜKMESİN İSTİYORUM .

YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI???