Beşiktaş Sözleri Beşiktaş Nickleri Lafları

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Beşiktaş Sözleri
En Güzel Beşiktaş Sözleri

Beşiktaş Sözleri

Ne para ne araba nede manita en büyük aşkımız B J K !!!

Hayat ne kadar uzun ama sana olan aşk o kadar sonsuz çünkü biz hakiki beşiktaş lıyıız..

Yagmurlu bir günde görmüştüm seni. üstünde çubuklu formalar vardı. o anda tutuldum aşık oldum ben hayatın anlamı siyah beyazdı. Ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramazki her yolun sonunda ölüm olsada sevenleri kimse ayıramazki...

Beşiktaşım hayat sensin, dünyam sensin, herşey sensin, gelecekse tüm acılar biz hazırız senden gelsin, bu sevdadan vaz geçersek, Allah belamızı versin.

Hayat ne kadar uzun ama sana olan aşk o kadar sonsuz çünkü biz hakiki beşiktaş lıyıız

1903'de doldu yürekler, yer siyah gök beyaz şampiyon BEŞİKTAŞ

Kara kartalsın göklerde uçarsın, 100 yıldır yaşarsın, Çekemeyenler kıskananlar çatlasın, bir Allahım var bir de sen varsın!

Ben bir gün fenerli olabilirim Ama sen asla BEŞİKTAŞLI olamasınBeşiktaşlı olunmaz DOĞULUR

Beşiktaşın çarsısından çıktık yola geliyoruz kanatlarının altında biz maç seyretmeye gidiyoruz yedi tepeli şehrinde var mı senden kralı adını desturla anacak alemin adamları!!

Bir gün kalbim duracak kulaklarım susacak mezar taşım da bile BEŞİKTAŞIM yazacak

Son düzenleyen: Moderatör: