Bekarlar İlköğretim Okulu Bilgileri Gülağaç Aksaray

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Bekarlar İlköğretim Okulu Hakkında - Bekarlar İlköğretim Okulu Tanıtım - Bekarlar İlköğretim Okulu Resimleri - Bekarlar İlköğretim Okulu İletişim

Bekarlar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

MİSYONUMUZ

Türk Mili Eğitim Sisteminin temel amaçları doğrultusunda öğrencilerimizin; Bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğrenmelerini, bilgi, beceri ve özgüven kazanmalarını, olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, liderlik özelliklerinin yanı sıra, iş birliği ve ekip çalışmalarına yatkın Atatürk İlke ve İnkilaplarına sımsıkı bağlı bireyler olmalarını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Türk Millî Eğitiminin amaç ve ilkeleri doğrultusunda; Atatürk İlke ve Inkılaplarına gönülden bağlı, vatanını ve milletini seven, dünü,bugünü ve geleceği bütünleştirerek bilgi çağının gerektiği bilgi, beceri ve teknolojiyi kullanan, sosyal, kültürel aktivitelere ağırlık veren bir okul olarak, kendine güvenen, bilim ışığında ilerleyen, araştırarak öğrenen, topluma yararlı ve ahlaklı bireyler yetiştirmektir.

Bekarlar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Gülağaç
Okulun Telefonu: 382 4388005
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Bekarlar Kasabası
Okulun Web Adresi:
http://bekarlar.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 5725787@meb.k12.tr
Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklık 45 Km - İlçe Merkezine Uzaklık 8 Km
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: 2
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Bekarlar İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız